Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Sluijters op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jan Sluijters: de statistieken in het kort
Sawmill Het Luipaard is het meest bekeken werk van Jan Sluijters: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 26% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Elisha and the Son of the Shunammite Woman en Landscape by Moonlight II. Totaal aantal weergaven: 2.000 (500 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.700 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Aardse tinten (Kleurenpalet), 81% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.
Top 10 werken van Jan Sluijters op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Jan Sluijters.
-
1
Sawmill Het Luipaard
500 bezoeken · 26,3%
-
2
Elisha and the Son of the Shunammite Woman, 1904
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Landscape by Moonlight II, 1911
100 bezoeken · 5,3%
-
4
Houses in the snow print
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Townview, Amsterdam ''Het Rokin''
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Portrait of the 20-year-old Ina Leaves, 1932
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Still life with standing nude
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Still Life with Spring Flowers, 1926
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Still life with fruit
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Paris cityview
100 bezoeken · 5,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Jan Sluijters record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Jan Sluijters?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Jan Sluijters worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 15,6% | 21,1% |
| Zachte schaduw | 34,4% | 47,4% |
| Gematigde luminantie | 37,5% | 26,3% |
| Algehele helderheid: licht | 6,2% | 5,3% |
| Lichtgevend | 6,2% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 10,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,6% | 52,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,8% | 31,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 3,1% | 5,3% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 52,2% | 81,2% |
| Donkere tinten | 21,7% | 6,2% |
| Neutrale kleuren | 13,0% | 6,2% |
| Monochroom | 4,3% | 6,2% |
| Pasteltinten | 8,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 31,2% | 31,6% |
| Gebalanceerd | 53,1% | 63,2% |
| Levendig | 15,6% | 5,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,8% | 5,3% |
| Zacht | 15,6% | 31,6% |
| Gebalanceerd | 9,4% | 5,3% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 15,8% |
| Verklaring | 31,2% | 42,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 36,8% |
| Zacht gemengd palet | 21,9% | 5,3% |
| Evenwichtige harmonie | 28,1% | 26,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 15,6% | 26,3% |
| Harmonieus palet | 9,4% | 5,3% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Jan Sluijters over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elisha and the Son of the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape by Moonlight II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hat with flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with standing nu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Houses in the Jordaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sawmill Het Luipaard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Recumbent female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an art collecto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Wat is de verdeling van de lezers van Jan Sluijters naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Ests | 100 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Jan Sluijters, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 300 |
Jan Sluijters: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Jan Sluijters?
- Sawmill Het Luipaard: 500 weergaven, 26% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Jan Sluijters?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Jan Sluijters?
- Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 81% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.