Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joaquim Mir op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joaquim Mir: wat de consultaties laten zien
Het werk van Joaquim Mir dat het meest bekeken is, is Primavera. Montserrat, met 3.200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door El Pueblo, San Quirce de Valles en View of L’Aleixar. De pagina van de kunstenaar is 3.800 keer bekeken en de pagina's van de werken 15.100 keer, in totaal 18.900 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 75%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 15.600. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (86%), telefoons (14%) en tablets (1%). Lezers selecteren Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) bij 54% van de bezoeken, terwijl dit 28% van de catalogus vertegenwoordigt.
Joaquim Mir: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Joaquim Mir en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Primavera. Montserrat
3.200 bezoeken · 17,6%
-
2
El Pueblo, San Quirce de Valles, 1925
1.700 bezoeken · 9,3%
-
3
View of L’Aleixar
1.000 bezoeken · 5,5%
-
4
Novembre. Canyelles
600 bezoeken · 3,3%
-
5
Gold and azure, 1902
500 bezoeken · 2,7%
-
6
Landscape, 1928
300 bezoeken · 1,6%
-
7
Paisaje. Vilanova
300 bezoeken · 1,6%
-
8
Miravet
300 bezoeken · 1,6%
-
9
Paisatge
300 bezoeken · 1,6%
-
10
Canyelles
300 bezoeken · 1,6%
Wanneer is het dossier van Joaquim Mir geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 2.700 | 12.900 |
| Aug 2026 | 400 | 800 |
| Sep 2026 | 700 | 1.400 |
Wanneer worden de werken van Joaquim Mir bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Joaquim Mir?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 5,5% |
| Zachte schaduw | 44,0% | 33,0% |
| Gematigde luminantie | 46,0% | 61,5% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,0% | 3,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,0% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 54,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 38,0% | 19,2% |
| Levendige kleur | 8,0% | 7,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 56,8% | 53,5% |
| Aardse tinten | 37,8% | 44,2% |
| Neutrale kleuren | 5,4% | 2,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,0% | 8,2% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 56,6% |
| Levendig | 48,0% | 35,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 1,1% |
| Zacht | 10,0% | 9,3% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 20,3% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 26,4% |
| Verklaring | 28,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,0% | 53,8% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,0% | 24,7% |
| Harmonieus palet | 14,0% | 7,1% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Joaquim Mir, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Surtidor, Santa Perpetua de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Lanscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Gold and azure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Primavera. Montserrat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.900 | 100 | 0 |
| El Pascol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Decoració mural de la Casa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Novembre. Canyelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
| Paisaje. Vilanova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Joaquim Mir per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 16.200 | 85,7% |
| telefoons | 2.600 | 13,8% |
| tablets | 100 | 0,5% |
In welke talen wordt Joaquim Mir geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 38,5% |
| Frans | 300 | 23,1% |
| Hongaars | 200 | 15,4% |
| Zweeds | 200 | 15,4% |
| Bulgaars | 100 | 7,7% |
Hoeveel consulten per dag voor Joaquim Mir, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 700 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
Over het publiek van Joaquim Mir
Welk werk van Joaquim Mir wordt het vaakst bekeken?
- Primavera. Montserrat eerst, met 3.200 bezoeken en 18% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Joaquim Mir op WikiOO.org?
- 18.900 bezoeken in twaalf maanden: 3.800 naar de artiestenpagina, 15.100 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Joaquim Mir?
- Ze maken gebruik van apparaten (86%), telefoons (14%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 86% van de consultaties.
Welke werken van Joaquim Mir sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) ontvangen 54% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.