Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Arthur Lomax op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Arthur Lomax: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van John Arthur Lomax in de WikiOO.org-database When I Was A Boy: 200 weergaven, wat 14% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Aren't You Ready en Sketches. De pagina's van John Arthur Lomax zijn 1.400 keer bekeken: 100 keer op het artiestenprofiel en 1.300 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 50% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 900 bezoeken. Lezers raadplegen Verklaring (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 21% van de bezoeken tegenover 7% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van John Arthur Lomax
Werken van John Arthur Lomax gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
When I Was A Boy
200 bezoeken · 14,3%
-
2
Aren't You Ready
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Sketches
200 bezoeken · 14,3%
-
4
How The Old Squire Caught The Big Jack
100 bezoeken · 7,1%
-
5
In Der Bibliothek
100 bezoeken · 7,1%
-
6
A Cheering Glass
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Interrupted Studies
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Dawn
100 bezoeken · 7,1%
-
9
A Favourite Author
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Enough
100 bezoeken · 7,1%
Hoe vaak wordt het dossier van John Arthur Lomax per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van John Arthur Lomax bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van John Arthur Lomax bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 70,4% | 64,3% |
| Zachte schaduw | 25,9% | 35,7% |
| Gematigde luminantie | 3,7% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,8% | 21,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 51,8% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 21,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 33,3% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 71,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,8% | 7,1% |
| Zacht | 44,4% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 21,4% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 14,3% |
| Verklaring | 7,4% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,7% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 3,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 66,7% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 25,9% | 21,4% |
Welke werken van John Arthur Lomax worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Poacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Birds Are Not Caught By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| When I Was A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aren't You Ready | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| After the hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Favourite Author | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cheering Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Der Bibliothek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moment's Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Doubt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt John Arthur Lomax geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van John Arthur Lomax zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van John Arthur Lomax
Welke werken van John Arthur Lomax worden het meest bekeken?
- When I Was A Boy, met 200 weergaven (14% van alle weergaven van John Arthur Lomax). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt John Arthur Lomax opgezocht op WikiOO.org?
- 1.400 keer in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 1.300 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van John Arthur Lomax geven lezers de voorkeur?
- Verklaring (Contrast): 21% van de bezoeken, tegenover 7% van de catalogus.