Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Claude Nattes op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Claude Nattes: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van John Claude Nattes in de WikiOO.org-database Street scene: 200 weergaven, wat 15% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Hermitage' at Montmorency, en Axford and Paragon Buildings. De pagina's van John Claude Nattes zijn 1.700 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 1.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.300 bezoeken. Lezers raadplegen Neutrale kleuren (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 60% van de bezoeken tegenover 38% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van John Claude Nattes
Werken van John Claude Nattes gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Street scene
200 bezoeken · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 bezoeken · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 bezoeken · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 bezoeken · 7,7%
-
6
The crescent
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 bezoeken · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 bezoeken · 7,7%
Hoe vaak wordt het dossier van John Claude Nattes per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van John Claude Nattes bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van John Claude Nattes bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 38,5% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 30,8% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 23,1% |
| Lichtgevend | 2,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,0% | 69,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 30,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 40,0% |
| Neutrale kleuren | 37,5% | 60,0% |
| Monochroom | 6,2% | 0,0% |
| Donkere tinten | 3,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 3,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,0% | 53,8% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 46,2% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 7,7% |
| Zacht | 16,0% | 7,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 8,0% | 15,4% |
| Verklaring | 62,0% | 61,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 61,5% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 15,4% |
Welke werken van John Claude Nattes worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt John Claude Nattes geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van John Claude Nattes zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van John Claude Nattes
Welke werken van John Claude Nattes worden het meest bekeken?
- Street scene, met 200 weergaven (15% van alle weergaven van John Claude Nattes). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt John Claude Nattes opgezocht op WikiOO.org?
- 1.700 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van John Claude Nattes geven lezers de voorkeur?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 60% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus.