Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Currie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Currie: wat de consultaties laten zien
Het werk van John Currie dat het meest bekeken is, is The House, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The Supper en Irish Peasant Woman. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 900 keer, in totaal 1.500 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.400. Lezers selecteren Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) bij 50% van de bezoeken, terwijl dit 32% van de catalogus vertegenwoordigt.
John Currie: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van John Currie en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
The House, 1914
200 bezoeken · 20,0%
-
2
The Supper, 1914
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Irish Peasant Woman, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Newlyn, Looking towards Mousehole
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Head of a Woman, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
6
The Red Necklace, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
7
The Procession
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Fisherman
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Breton Woman with Apples
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer is het dossier van John Currie geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van John Currie bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van John Currie?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 32,4% | 30,0% |
| Zachte schaduw | 50,0% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 17,6% | 10,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 11,8% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,3% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,2% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,8% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 70,6% | 80,0% |
| Levendig | 11,8% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,9% | 0,0% |
| Zacht | 26,5% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 14,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 17,6% | 30,0% |
| Verklaring | 38,2% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 17,6% | 10,0% |
| Zacht gemengd palet | 23,5% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,6% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,4% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 8,8% | 10,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van John Currie, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl from Afar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Woman with Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Galway Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt John Currie geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor John Currie, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van John Currie
Welk werk van John Currie wordt het vaakst bekeken?
- The House eerst, met 200 bezoeken en 20% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van John Currie op WikiOO.org?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 900 naar de werken.
Welke werken van John Currie sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 50% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.