Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Macwhirter op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Macwhirter: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van John Macwhirter in de WikiOO.org-database Constantinople: 200 weergaven, wat 14% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Love among the Roses en The fisherman's haven, st monans, fifeshire. De pagina's van John Macwhirter zijn 1.900 keer bekeken: 700 keer op het artiestenprofiel en 1.200 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 33% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Lezers raadplegen Levendig (Kleurintensiteit) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 29% van de bezoeken tegenover 12% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van John Macwhirter
Werken van John Macwhirter gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Constantinople
200 bezoeken · 14,3%
-
2
Love among the Roses
100 bezoeken · 7,1%
-
3
The fisherman's haven, st monans, fifeshire
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber
100 bezoeken · 7,1%
-
5
'Night, most glorious night
100 bezoeken · 7,1%
-
6
A highland harvest
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Autumn in the Highlands
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Highland scene
100 bezoeken · 7,1%
-
9
An highland loch
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Landscape
100 bezoeken · 7,1%
Hoe vaak wordt het dossier van John Macwhirter per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van John Macwhirter bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van John Macwhirter bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 44,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 28,6% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 7,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 21,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 61,8% | 44,4% |
| Aardse tinten | 26,5% | 22,2% |
| Donkere tinten | 8,8% | 22,2% |
| Monochroom | 2,9% | 0,0% |
| Natuurlijke tinten | 0,0% | 11,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 22,0% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 64,3% |
| Levendig | 12,0% | 28,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 10,0% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 21,4% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 21,4% |
| Verklaring | 54,0% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 28,6% |
Welke werken van John Macwhirter worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The valley of Slaughter, Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| June in the Austrian Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silver birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before a Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nature's archway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite valley, california | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotch firs, rothiemurchus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Love among the Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt John Macwhirter geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van John Macwhirter zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van John Macwhirter
Welke werken van John Macwhirter worden het meest bekeken?
- Constantinople, met 200 weergaven (14% van alle weergaven van John Macwhirter). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt John Macwhirter opgezocht op WikiOO.org?
- 1.900 keer in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 1.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van John Macwhirter geven lezers de voorkeur?
- Levendig (Kleurintensiteit): 29% van de bezoeken, tegenover 12% van de catalogus.