Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Justus Sustermans op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Justus Sustermans: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Justus Sustermans in de WikiOO.org-database Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume: 200 weergaven, wat 20% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child en Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany. De pagina's van Justus Sustermans zijn 1.100 keer bekeken: 100 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Lezers raadplegen Elegant (Sfeer) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 18% van de werken.
De 7 meest geraadpleegde werken van Justus Sustermans
Werken van Justus Sustermans gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume, 1640
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child, 1645
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany, 1681
200 bezoeken · 20,0%
-
4
Portrait of Vittoria della Rovere, 1628
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Cosimo III de' Medici, 1665
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Portrait of a Man
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Portrait of Vincenzo II Gonzaga
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Justus Sustermans per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Justus Sustermans bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Justus Sustermans bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 54,5% | 0,0% |
| Luxe en weelderig | 27,3% | 50,0% |
| Elegant | 18,2% | 50,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Krachtig en imposant | 36,4% | 50,0% |
| Zwaarmoedig | 36,4% | 0,0% |
| Reflectief | 18,2% | 50,0% |
| Dramatisch | 9,1% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 86,0% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 2,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 82,0% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 40,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 30,0% |
| Zacht | 32,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 0,0% |
| Verklaring | 22,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 40,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 30,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 30,0% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 0,0% |
Welke werken van Justus Sustermans worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Galileo Galilei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Cosimo II de' M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Anna de' Medici… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mattias de' Med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Maddalena… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand-duke Ferdinand II of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vincenzo II Gon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Ferdinand II of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Justus Sustermans geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Justus Sustermans zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Justus Sustermans
Welke werken van Justus Sustermans worden het meest bekeken?
- Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume, met 200 weergaven (20% van alle weergaven van Justus Sustermans). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoe vaak wordt Justus Sustermans opgezocht op WikiOO.org?
- 1.100 keer in twaalf maanden: 100 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Justus Sustermans geven lezers de voorkeur?
- Elegant (Sfeer): 50% van de bezoeken, tegenover 18% van de catalogus.