Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Josep Mompou op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Josep Mompou: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Josep Mompou in de WikiOO.org-database Barcelona. La Rambla: 300 weergaven, wat 8% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Study for a female nude en Fruittes And Ceramics. De pagina's van Josep Mompou zijn 4.000 keer bekeken: 700 keer op het artiestenprofiel en 3.300 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 75% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 3.400 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (90%), telefoons (8%) en tablets (2%). Lezers raadplegen Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 45% van de bezoeken tegenover 30% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Josep Mompou
Werken van Josep Mompou gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Barcelona. La Rambla
300 bezoeken · 7,9%
-
2
Study for a female nude, 1929
200 bezoeken · 5,3%
-
3
Fruittes And Ceramics
200 bezoeken · 5,3%
-
4
Port De La Selva
200 bezoeken · 5,3%
-
5
Monument To Columbus
200 bezoeken · 5,3%
-
6
Sleeping Nude Girl
200 bezoeken · 5,3%
-
7
The Pitcher Of Mora D'ebre
100 bezoeken · 2,6%
-
8
Castellterçol
100 bezoeken · 2,6%
-
9
Barcelona. La Rambla And The Liceu
100 bezoeken · 2,6%
-
10
Sewing In Castellterçol
100 bezoeken · 2,6%
Hoe vaak wordt het dossier van Josep Mompou per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2.800 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Josep Mompou bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Josep Mompou bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 2,6% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 18,4% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 44,7% |
| Algehele helderheid: licht | 34,0% | 28,9% |
| Lichtgevend | 8,0% | 5,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 15,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,0% | 13,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 26,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 36,0% | 39,5% |
| Levendige kleur | 6,0% | 5,3% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 45,2% | 36,7% |
| Donkere tinten | 33,3% | 30,0% |
| Aardse tinten | 14,3% | 26,7% |
| Pasteltinten | 2,4% | 3,3% |
| Natuurlijke tinten | 2,4% | 0,0% |
| Zonsondergang | 2,4% | 0,0% |
| Warme tinten | 0,0% | 3,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 12,0% | 10,5% |
| Gebalanceerd | 32,0% | 31,6% |
| Levendig | 56,0% | 57,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 2,6% |
| Zacht | 6,0% | 10,5% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 5,3% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 10,5% |
| Verklaring | 60,0% | 71,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 44,7% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 7,9% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,0% | 31,6% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 10,5% |
Welke werken van Josep Mompou worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for a female nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sitges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Bella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona. La Rambla 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Olot 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaches, Cauliflower And Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude At Her Toilette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sant Esrteve D'en Bas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Art ... That Belluga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Josep Mompou te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.600 | 90,0% |
| telefoons | 300 | 7,5% |
| tablets | 100 | 2,5% |
In welke talen wordt Josep Mompou geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 200 | 66,7% |
| Engels | 100 | 33,3% |
Hoeveel consultaties van Josep Mompou zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 300 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Josep Mompou
Welke werken van Josep Mompou worden het meest bekeken?
- Barcelona. La Rambla, met 300 weergaven (8% van alle weergaven van Josep Mompou). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Josep Mompou opgezocht op WikiOO.org?
- 4.000 keer in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 3.300 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Josep Mompou bekeken?
- Josep Mompou wordt bekeken op apparaten (90%), telefoons (8%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 90% van de weergaven.
Welke werken van Josep Mompou geven lezers de voorkeur?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 45% van de bezoeken, tegenover 30% van de catalogus.