Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joseph Clover op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joseph Clover: de statistieken in het kort
Interior with Figures is het meest bekeken werk van Joseph Clover: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Interior with Figures en Interior with Couple and Children Playing. Totaal aantal weergaven: 2.900 (600 artiestenpagina's, 2.300 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.700 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Zachte schaduw (Lichtsterkte), 61% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.
Top 10 werken van Joseph Clover op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Joseph Clover.
-
1
Interior with Figures, 1830
300 bezoeken · 10,7%
-
2
Interior with Figures, 1830
200 bezoeken · 7,1%
-
3
Interior with Couple and Children Playing
200 bezoeken · 7,1%
-
4
Landscape with Farm Buildings
200 bezoeken · 7,1%
-
5
Lord James Beresford, 4th Son of Henry de la Poer, 1825
100 bezoeken · 3,6%
-
6
enterrada viva, 2020
100 bezoeken · 3,6%
-
7
Joseph Thomas Clover, 1844
100 bezoeken · 3,6%
-
8
Landscape with Birches and a Pond
100 bezoeken · 3,6%
-
9
Diana and Actaeon (after Titian)
100 bezoeken · 3,6%
-
10
Crisp Brown, Mayor of Norwich (1817), 1822
100 bezoeken · 3,6%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Joseph Clover record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Joseph Clover?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Joseph Clover worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 48,0% | 32,1% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 60,7% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 7,1% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,0% | 17,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 35,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 44,0% | 32,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 14,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 81,1% | 82,6% |
| Donkere tinten | 13,5% | 17,4% |
| Neutrale kleuren | 5,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 32,1% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 64,3% |
| Levendig | 2,0% | 3,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 28,0% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 21,4% |
| Verklaring | 28,0% | 35,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 21,4% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 10,7% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 46,4% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 7,1% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Joseph Clover over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| enterrada viva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edward Rigby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Couple and Ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Reverend William Abbot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Clover, Farrier, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Vincent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm Buildin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Withington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man, Woman and Baby in a Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augustin Noverre (1729–1805) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Joseph Clover naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Joseph Clover, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Joseph Clover: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Joseph Clover?
- Interior with Figures: 300 weergaven, 11% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Joseph Clover?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden (600 pagina's van de kunstenaar, 2.300 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Joseph Clover?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 61% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.