Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joseph Murray Ince op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joseph Murray Ince: wat de consultaties laten zien
Het werk van Joseph Murray Ince dat het meest bekeken is, is Hay-on-wye And The Brecon Beacons, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 22% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine en Kings College Cambridge. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 800 keer, in totaal 1.200 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.000. Lezers selecteren Gematigde luminantie (Lichtsterkte) bij 78% van de bezoeken, terwijl dit 48% van de catalogus vertegenwoordigt.
Joseph Murray Ince: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Joseph Murray Ince en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 bezoeken · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer is het dossier van Joseph Murray Ince geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Joseph Murray Ince bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Joseph Murray Ince?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,9% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 17,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 48,3% | 77,8% |
| Algehele helderheid: licht | 24,1% | 22,2% |
| Lichtgevend | 3,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,7% | 22,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,4% | 55,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,5% | 22,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 51,8% | 77,8% |
| Aardse tinten | 44,4% | 22,2% |
| Donkere tinten | 3,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,7% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 75,9% | 100,0% |
| Levendig | 3,5% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,9% | 0,0% |
| Zacht | 10,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 24,1% | 22,2% |
| Verklaring | 48,3% | 77,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,5% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 13,8% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 41,4% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 37,9% | 22,2% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Joseph Murray Ince, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Joseph Murray Ince geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Joseph Murray Ince, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Joseph Murray Ince
Welk werk van Joseph Murray Ince wordt het vaakst bekeken?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons eerst, met 200 bezoeken en 22% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Joseph Murray Ince op WikiOO.org?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van Joseph Murray Ince sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 78% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.