Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joseph Raphael op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joseph Raphael: de statistieken in het kort
Market Of St. Catherine, Bruxelles is het meest bekeken werk van Joseph Raphael: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Town Crier And His Family en Lemon, Jug And Acacia. Totaal aantal weergaven: 2.100 (400 artiestenpagina's, 1.700 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.600 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie), 43% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
Top 10 werken van Joseph Raphael op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Joseph Raphael.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 bezoeken · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 bezoeken · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 bezoeken · 9,5%
-
4
Neighbors
200 bezoeken · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 bezoeken · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 bezoeken · 4,8%
-
9
In The Garden
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 bezoeken · 4,8%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Joseph Raphael record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Joseph Raphael?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Joseph Raphael worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 19,1% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 9,5% |
| Algehele helderheid: licht | 42,0% | 42,9% |
| Lichtgevend | 10,0% | 14,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 23,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 47,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 52,4% |
| Levendig | 20,0% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 19,1% |
| Zacht | 40,0% | 38,1% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 23,8% |
| Verklaring | 14,0% | 4,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 9,5% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 42,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 19,1% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 14,3% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Joseph Raphael over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Joseph Raphael naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Joseph Raphael, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 300 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 600 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Joseph Raphael: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Joseph Raphael?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 weergaven, 14% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Joseph Raphael?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 1.700 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Joseph Raphael?
- Ja, Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 43% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.