Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Juan Sanchez Cotan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Juan Sanchez Cotan: de statistieken in het kort
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber is het meest bekeken werk van Juan Sanchez Cotan: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 38% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit en Still-Life with Game Fowl. Totaal aantal weergaven: 900 (400 artiestenpagina's, 500 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), 75% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.
Top 5 werken van Juan Sanchez Cotan op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Juan Sanchez Cotan.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 bezoeken · 37,5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 bezoeken · 25,0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 bezoeken · 12,5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 bezoeken · 12,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Juan Sanchez Cotan record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Juan Sanchez Cotan?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Juan Sanchez Cotan worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Zwaarmoedig | 33,3% | 66,7% |
| Reflectief | 33,3% | 33,3% |
| Spiritueel | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 58,3% | 62,5% |
| Zachte schaduw | 41,7% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,0% | 75,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,7% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 83,3% | 87,5% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 12,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,3% | 0,0% |
| Zacht | 16,7% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 50,0% |
| Verklaring | 41,7% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 33,3% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 8,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 8,3% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Juan Sanchez Cotan over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Ildefonso receiving t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruits and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Juan Sanchez Cotan naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 75,0% |
| Kroatisch | 100 | 25,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Juan Sanchez Cotan, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 500 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Juan Sanchez Cotan?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 weergaven, 38% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 5.
Wat is het lezerspubliek van Juan Sanchez Cotan?
- 900 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Juan Sanchez Cotan?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.