Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jules Lefebvre op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jules Lefebvre: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Jules Lefebvre in de WikiOO.org-database Waarheid: 2.300 weergaven, wat 25% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen La Cigale en Chloé. De pagina's van Jules Lefebvre zijn 9.800 keer bekeken: 2.700 keer op het artiestenprofiel en 7.100 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 6% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Sep 2026, met 3.700 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (54%), telefoons (44%) en tablets (2%). Lezers raadplegen Gebalanceerd (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 43% van de bezoeken tegenover 14% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Jules Lefebvre
Werken van Jules Lefebvre gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Waarheid, 1870
2.300 bezoeken · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1.300 bezoeken · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1.300 bezoeken · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 bezoeken · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 bezoeken · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 bezoeken · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 bezoeken · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 bezoeken · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 bezoeken · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 bezoeken · 2,2%
Hoe vaak wordt het dossier van Jules Lefebvre per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1.700 |
| Aug 2026 | 300 | 3.200 |
| Sep 2026 | 1.600 | 2.100 |
Hoe vaak worden de werken van Jules Lefebvre bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Jules Lefebvre bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 38,0% | 60,4% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 23,1% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 8,0% | 2,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 44,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 37,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 13,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 5,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,5% | 74,1% |
| Neutrale kleuren | 27,9% | 18,5% |
| Donkere tinten | 11,6% | 7,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 49,5% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 44,0% |
| Levendig | 14,0% | 6,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 3,3% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 42,9% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 14,3% |
| Verklaring | 52,0% | 39,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 6,6% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 70,3% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 15,4% |
Welke werken van Jules Lefebvre worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waarheid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1.200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Welke apparaten worden gebruikt om Jules Lefebvre te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 5.300 | 54,1% |
| telefoons | 4.300 | 43,9% |
| tablets | 200 | 2,0% |
In welke talen wordt Jules Lefebvre geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Arabisch | 700 | 46,7% |
| Engels | 200 | 13,3% |
| Spaans | 200 | 13,3% |
| Italiaans | 100 | 6,7% |
| Japans | 100 | 6,7% |
| Lets | 100 | 6,7% |
| Portugees | 100 | 6,7% |
Hoeveel consultaties van Jules Lefebvre zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 400 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 200 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 800 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 500 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Jules Lefebvre
Welke werken van Jules Lefebvre worden het meest bekeken?
- Waarheid, met 2.300 weergaven (25% van alle weergaven van Jules Lefebvre). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Jules Lefebvre opgezocht op WikiOO.org?
- 9.800 keer in twaalf maanden: 2.700 op de artiestenpagina en 7.100 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Jules Lefebvre bekeken?
- Jules Lefebvre wordt bekeken op apparaten (54%), telefoons (44%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 54% van de weergaven.
Welke werken van Jules Lefebvre geven lezers de voorkeur?
- Gebalanceerd (Contrast): 43% van de bezoeken, tegenover 14% van de catalogus.