Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Kerr Eby op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Kerr Eby: de statistieken in het kort
Covered Bridge is het meest bekeken werk van Kerr Eby: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 4% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Head of an Old Man en Christmas Trees. Totaal aantal weergaven: 10.100 (400 artiestenpagina's, 9.700 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (9.700 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (96%), telefoons (3%) en tablets (1%) Waargenomen voorkeur: Krachtig contrast (Contrast), 32% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.
Top 10 werken van Kerr Eby op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Kerr Eby.
-
1
Covered Bridge, 1940
400 bezoeken · 4,0%
-
2
Head of an Old Man, 1918
300 bezoeken · 3,0%
-
3
Christmas Trees, 1930
300 bezoeken · 3,0%
-
4
George Washington at Valley Forge, 1940
300 bezoeken · 3,0%
-
5
Cattle Ford, 1936
300 bezoeken · 3,0%
-
6
Mama's Boy, 1937
200 bezoeken · 2,0%
-
7
Little House, Amboise, 1920
200 bezoeken · 2,0%
-
8
Shadows, 1936
200 bezoeken · 2,0%
-
9
The Stairway, 1940
200 bezoeken · 2,0%
-
10
Goatherd, Algeria, 1924
200 bezoeken · 2,0%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Kerr Eby record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 9.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Kerr Eby?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Kerr Eby worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 2,0% | 2,0% |
| Gematigde luminantie | 6,0% | 3,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 45,5% |
| Lichtgevend | 42,0% | 49,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 35,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 54,0% | 61,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 3,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 89,8% | 91,9% |
| Aardse tinten | 6,1% | 5,1% |
| Monochroom | 4,1% | 3,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 17,2% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 73,7% |
| Levendig | 8,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 11,1% |
| Zacht | 14,0% | 14,1% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 10,1% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 32,3% |
| Verklaring | 40,0% | 32,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 1,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,0% | 5,1% |
| Harmonieus palet | 88,0% | 93,9% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Kerr Eby over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Refugees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Loading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boston Stump | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| September 13th, 1918, Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lantern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Artillery Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dawn, the 75s Follow Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Kerr Eby bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 9.700 | 96,0% |
| telefoons | 300 | 3,0% |
| tablets | 100 | 1,0% |
Wat is de verdeling van de lezers van Kerr Eby naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Kerr Eby, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Kerr Eby: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Kerr Eby?
- Covered Bridge: 400 weergaven, 4% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Kerr Eby?
- 10.100 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 9.700 werken).
Wordt Kerr Eby vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (96%), telefoons (3%) en tablets (1%); apparaten loopt voor met 96%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Kerr Eby?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 32% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.