Lam Qua Leescijfers & Consultatiegegevens

1801 – 1860

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lam Qua op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Lam Qua: leescijfers overzicht

In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Lam Qua in de WikiOO.org-database Portrait of Keying (Qiying): 100 weergaven, wat 12% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Case No.3438 en Case No.5583. De pagina's van Lam Qua zijn 1.200 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 700 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 80% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 600 bezoeken. Lezers raadplegen Zachte schaduw (Lichtsterkte) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 75% van de bezoeken tegenover 47% van de werken.

De 8 meest geraadpleegde werken van Lam Qua

Werken van Lam Qua gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 bezoeken · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 bezoeken · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 bezoeken · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 bezoeken · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 bezoeken · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 bezoeken · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 bezoeken · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 bezoeken · 12,5%

Hoe vaak wordt het dossier van Lam Qua per maand bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Aug 2026300200
Sep 20260100

Hoe vaak worden de werken van Lam Qua bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Lam Qua worden maandelijks het meest bekeken?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

In welke talen wordt Lam Qua geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel consultaties van Lam Qua zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt100
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt100
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)0

Vragen over het lezerspubliek van Lam Qua

Welke werken van Lam Qua worden het meest bekeken?

Portrait of Keying (Qiying), met 100 weergaven (12% van alle weergaven van Lam Qua). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.

Hoe vaak wordt Lam Qua opgezocht op WikiOO.org?

1.200 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 700 op de pagina's van de kunstwerken.

Welke werken van Lam Qua geven lezers de voorkeur?

Zachte schaduw (Lichtsterkte): 75% van de bezoeken, tegenover 47% van de catalogus.