Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Larry W Schwarm op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Larry W Schwarm: wat de consultaties laten zien
Het werk van Larry W Schwarm dat het meest bekeken is, is Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Elevator, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project en Egg Sign, Allen County, from the Kansas Documentary Survey Project. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.000 keer, in totaal 1.600 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.600. Lezers selecteren Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) bij 30% van de bezoeken, terwijl dit 12% van de catalogus vertegenwoordigt.
Larry W Schwarm: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Larry W Schwarm en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Elevator, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Egg Sign, Allen County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Cow, Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Barn, Jackson County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Russell County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Barn, Leavenworth County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Kiowa County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Sign, Washington County, from the Kansas Documentary Survey Project, 1974
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer is het dossier van Larry W Schwarm geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Larry W Schwarm bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Larry W Schwarm?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 42,0% | 30,0% |
| Lichtgevend | 16,0% | 30,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 94,0% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 2,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 84,6% | 85,7% |
| Aardse tinten | 10,3% | 14,3% |
| Donkere tinten | 2,6% | 0,0% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 96,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 0,0% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 20,0% |
| Verklaring | 78,0% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 32,0% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 30,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 10,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Larry W Schwarm, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire, Easter Night, Chase C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barn Roof, Kiowa County, fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flint Hills Prairie Fire ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 H, Chase County, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wire Collection, Ottawa Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Douglas County, from the Ka… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grass Fire near Cassoday, K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House, Douglas County, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Lamb, from the Kan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field, Clay County, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Larry W Schwarm geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Larry W Schwarm, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Larry W Schwarm
Welk werk van Larry W Schwarm wordt het vaakst bekeken?
- Roadside Church Riley Co., from the Kansas Documentary Survey Project eerst, met 200 bezoeken en 20% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Larry W Schwarm op WikiOO.org?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Larry W Schwarm sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) ontvangen 30% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.