Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Laura Knight op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Laura Knight: de statistieken in het kort
Children Swimming is het meest bekeken werk van Laura Knight: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Green Sea, Lamorna en Two dancers. Totaal aantal weergaven: 10.600 (7.300 artiestenpagina's, 3.300 kunstwerken). Daling van 26% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (4.300 bezoeken). Apparaatverdeling: telefoons (59%), apparaten (37%) en tablets (4%) Waargenomen voorkeur: Neutrale kleuren (Kleurenpalet), 31% van de bezoeken voor 7% van de catalogus.
Top 10 werken van Laura Knight op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Laura Knight.
-
1
Children Swimming, 1913
500 bezoeken · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 bezoeken · 4,4%
-
3
Two dancers
200 bezoeken · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 bezoeken · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 bezoeken · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 bezoeken · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 bezoeken · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 bezoeken · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 bezoeken · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 bezoeken · 4,4%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Laura Knight record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Aug 2026 | 3.000 | 400 |
| Sep 2026 | 2.400 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Laura Knight?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Laura Knight worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 54,0% | 46,7% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 17,8% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 26,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 2,0% | 2,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 24,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 28,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 4,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 2,2% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 73,2% | 54,3% |
| Neutrale kleuren | 7,3% | 31,4% |
| Donkere tinten | 17,1% | 14,3% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,0% | 57,8% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 35,6% |
| Levendig | 10,0% | 6,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 13,3% |
| Zacht | 12,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 15,6% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 15,6% |
| Verklaring | 36,0% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 15,6% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 8,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 48,9% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 6,7% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Laura Knight over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Laura Knight bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 6.300 | 59,4% |
| apparaten | 3.900 | 36,8% |
| tablets | 400 | 3,8% |
Wat is de verdeling van de lezers van Laura Knight naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Japans | 1.900 | 76,0% |
| Frans | 400 | 16,0% |
| Pools | 100 | 4,0% |
| Portugees | 100 | 4,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Laura Knight, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 400 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 300 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 400 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 400 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 500 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 500 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 600 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
Laura Knight: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Laura Knight?
- Children Swimming: 500 weergaven, 11% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Laura Knight?
- 10.600 bezoeken in twaalf maanden (7.300 pagina's van de kunstenaar, 3.300 werken).
Wordt Laura Knight vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over telefoons (59%), apparaten (37%) en tablets (4%); telefoons loopt voor met 59%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Laura Knight?
- Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 31% van de bezoeken voor 7% van de catalogus.