Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Louise Rayner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Louise Rayner: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Louise Rayner in de WikiOO.org-database The street urchins: 300 weergaven, wat 30% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The High Street From The West Bow, Edinburgh en The High Street, Salisbury. De pagina's van Louise Rayner zijn 1.400 keer bekeken: 400 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Lezers raadplegen Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 30% van de bezoeken tegenover 3% van de werken.
De 8 meest geraadpleegde werken van Louise Rayner
Werken van Louise Rayner gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The street urchins
300 bezoeken · 30,0%
-
2
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 bezoeken · 10,0%
-
3
The High Street, Salisbury
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Temple Bar, London
100 bezoeken · 10,0%
-
5
All Saints Pavement, York
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 bezoeken · 10,0%
-
7
St Ann Street, Salisbury
100 bezoeken · 10,0%
-
8
A View Of Irongate, Derby
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Louise Rayner per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Louise Rayner bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Louise Rayner bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,5% | 30,0% |
| Zachte schaduw | 15,6% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 46,9% | 50,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,2% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,8% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 56,2% | 50,0% |
| Aardse tinten | 40,6% | 40,0% |
| Donkere tinten | 3,1% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,9% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 71,9% | 60,0% |
| Levendig | 6,2% | 10,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 15,6% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 30,0% |
| Krachtig contrast | 21,9% | 20,0% |
| Verklaring | 37,5% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,1% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 3,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,6% | 10,0% |
| Harmonieus palet | 53,1% | 60,0% |
Welke werken van Louise Rayner worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watergate Street From The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lincoln Cathedral from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| he Household Cavalry in Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scenes in edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower sellers in bruges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene in Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market day, ashbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Guards Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Louise Rayner geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Louise Rayner zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Louise Rayner
Welke werken van Louise Rayner worden het meest bekeken?
- The street urchins, met 300 weergaven (30% van alle weergaven van Louise Rayner). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoe vaak wordt Louise Rayner opgezocht op WikiOO.org?
- 1.400 keer in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Louise Rayner geven lezers de voorkeur?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 30% van de bezoeken, tegenover 3% van de catalogus.