Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lucy Willis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Lucy Willis: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Lucy Willis in de WikiOO.org-database After Rain, Tourrette: 700 weergaven, wat 29% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Spring Flowers In A Vase en Black Cat And Dappling. De pagina's van Lucy Willis zijn 2.200 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 1.700 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.600 bezoeken. Lezers raadplegen Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 26% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Lucy Willis
Werken van Lucy Willis gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
After Rain, Tourrette
700 bezoeken · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 bezoeken · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 bezoeken · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 bezoeken · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 bezoeken · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 bezoeken · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 bezoeken · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 bezoeken · 4,2%
-
9
Cats
100 bezoeken · 4,2%
-
10
The marquee
100 bezoeken · 4,2%
Hoe vaak wordt het dossier van Lucy Willis per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van Lucy Willis bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Lucy Willis bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 4,0% | 4,2% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 20,8% |
| Algehele helderheid: licht | 48,0% | 66,7% |
| Lichtgevend | 24,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 64,0% | 45,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,0% | 4,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 80,0% | 94,4% |
| Pasteltinten | 17,5% | 5,6% |
| Aardse tinten | 2,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 66,7% |
| Levendig | 6,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 4,2% |
| Zacht | 14,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 4,2% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 12,5% |
| Verklaring | 46,0% | 62,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 44,0% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 37,5% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 8,3% |
Welke werken van Lucy Willis worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Lucy Willis geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Lucy Willis zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 300 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 400 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Lucy Willis
Welke werken van Lucy Willis worden het meest bekeken?
- After Rain, Tourrette, met 700 weergaven (29% van alle weergaven van Lucy Willis). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Lucy Willis opgezocht op WikiOO.org?
- 2.200 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.700 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Lucy Willis geven lezers de voorkeur?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 50% van de bezoeken, tegenover 26% van de catalogus.