Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Luis Royo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Luis Royo: de statistieken in het kort
Frankensteins bride first visit to the lab is het meest bekeken werk van Luis Royo: 5.100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 31% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Fallen angel II en Caress. Totaal aantal weergaven: 18.700 (10.600 artiestenpagina's, 8.100 kunstwerken). Daling van 17% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (10.000 bezoeken). Talen: Engels (24%), Spaans (24%) en Duits (21%). Apparaatverdeling: apparaten (61%), telefoons (34%) en tablets (4%) Waargenomen voorkeur: Gebalanceerd (Kleurintensiteit), 58% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
Top 10 werken van Luis Royo op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Luis Royo.
-
1
Frankensteins bride first visit to the lab
5.100 bezoeken · 30,7%
-
2
Fallen angel II
1.700 bezoeken · 10,2%
-
3
Caress
1.000 bezoeken · 6,0%
-
4
Box full of surprises
600 bezoeken · 3,6%
-
5
I love my pc
500 bezoeken · 3,0%
-
6
Shreddings
500 bezoeken · 3,0%
-
7
The initiation
400 bezoeken · 2,4%
-
8
Fallen angel
400 bezoeken · 2,4%
-
9
Provocativefolds
400 bezoeken · 2,4%
-
10
The game of masks
400 bezoeken · 2,4%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Luis Royo record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 5.500 | 4.500 |
| Aug 2026 | 2.100 | 2.600 |
| Sep 2026 | 2.900 | 1.000 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Luis Royo?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Luis Royo worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 35,5% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 19,3% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 24,1% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 9,6% |
| Lichtgevend | 30,0% | 11,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 72,0% | 30,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,0% | 22,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 40,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 6,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 25,6% | 63,2% |
| Neutrale kleuren | 60,5% | 21,6% |
| Pasteltinten | 9,3% | 11,2% |
| Donkere tinten | 4,7% | 4,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 70,0% | 34,9% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 57,8% |
| Levendig | 10,0% | 7,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 3,6% |
| Zacht | 6,0% | 2,4% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 2,4% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 14,5% |
| Verklaring | 72,0% | 77,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 5,4% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 25,9% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 5,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 21,7% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 41,6% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Luis Royo over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fallen angel II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 400 | 0 |
| Frankensteins bride first v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 400 | 300 |
| Thedaisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tangent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Provocativefolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Untitled (828) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dream in year and dreams (2… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (950) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Wordt Luis Royo bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 11.500 | 61,5% |
| telefoons | 6.400 | 34,2% |
| tablets | 800 | 4,3% |
Wat is de verdeling van de lezers van Luis Royo naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 900 | 23,7% |
| Spaans | 900 | 23,7% |
| Duits | 800 | 21,1% |
| Tsjechisch | 200 | 5,3% |
| Frans | 200 | 5,3% |
| Portugees | 200 | 5,3% |
| Hongaars | 100 | 2,6% |
| Italiaans | 100 | 2,6% |
| Litouws | 100 | 2,6% |
| Pools | 100 | 2,6% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Luis Royo, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 300 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 1.000 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 300 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 400 |
| wo 7 Okt | 300 |
| do 8 Okt | 300 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 700 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 500 |
| wo 14 Okt | 500 |
| do 15 Okt | 200 |
| vr 16 Okt | 300 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 900 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 600 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 400 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 200 |
Luis Royo: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Luis Royo?
- Frankensteins bride first visit to the lab: 5.100 weergaven, 31% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Luis Royo?
- 18.700 bezoeken in twaalf maanden (10.600 pagina's van de kunstenaar, 8.100 werken).
Wordt Luis Royo vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (61%), telefoons (34%) en tablets (4%); apparaten loopt voor met 61%.
In welke talen wordt Luis Royo geraadpleegd?
- Engels (24%), Spaans (24%) en Duits (21%); Engels is de grootste met 24%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Luis Royo?
- Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 58% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.