Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Manolo Valdés op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Manolo Valdés: wat de consultaties laten zien
Het werk van Manolo Valdés dat het meest bekeken is, is Reina Mariana, met 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 28% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Lillie III en Vivianne II. De pagina van de kunstenaar is 500 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.200 keer, in totaal 1.700 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.300. Lezers selecteren Levendig (Kleurintensiteit) bij 61% van de bezoeken, terwijl dit 30% van de catalogus vertegenwoordigt.
Manolo Valdés: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Manolo Valdés en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Reina Mariana
500 bezoeken · 27,8%
-
2
Lillie III
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 bezoeken · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 bezoeken · 11,1%
-
5
Retrato
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 bezoeken · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 bezoeken · 5,6%
Wanneer is het dossier van Manolo Valdés geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Wanneer worden de werken van Manolo Valdés bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Manolo Valdés?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,7% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 47,8% | 38,9% |
| Gematigde luminantie | 30,4% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,3% | 5,6% |
| Lichtgevend | 8,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 34,8% | 27,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,8% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 30,4% | 38,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 27,3% | 50,0% |
| Donkere tinten | 31,8% | 38,9% |
| Aardse tinten | 40,9% | 11,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,7% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 47,8% | 22,2% |
| Levendig | 30,4% | 61,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 13,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 13,0% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 34,8% | 22,2% |
| Verklaring | 39,1% | 55,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,7% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 8,7% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 17,4% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,1% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 13,0% | 16,7% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Manolo Valdés, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Manolo Valdés geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Manolo Valdés, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Manolo Valdés
Welk werk van Manolo Valdés wordt het vaakst bekeken?
- Reina Mariana eerst, met 500 bezoeken en 28% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Manolo Valdés op WikiOO.org?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina, 1.200 naar de werken.
Welke werken van Manolo Valdés sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Levendig (Kleurintensiteit) ontvangen 61% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.