Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Margit Anna op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Margit Anna: wat de consultaties laten zien
Het werk van Margit Anna dat het meest bekeken is, is Guardian Of Flame, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Self-portrait In Bathing Suit en Self-portrait. De pagina van de kunstenaar is 100 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.000 keer, in totaal 1.100 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 900. Lezers selecteren Zachte schaduw (Lichtsterkte) bij 60% van de bezoeken, terwijl dit 34% van de catalogus vertegenwoordigt.
Margit Anna: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Margit Anna en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Guardian Of Flame
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Self-portrait In Bathing Suit
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Self-portrait
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Dancers
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Madonna With Lace
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Fire Department At Szentendre
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Murder
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Self-portrait
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Plate board
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer is het dossier van Margit Anna geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Margit Anna bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Margit Anna?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 22,0% | 30,0% |
| Levendige kleur | 6,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 42,4% | 60,0% |
| Donkere tinten | 18,2% | 40,0% |
| Neutrale kleuren | 24,2% | 0,0% |
| Warme tinten | 9,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 3,0% | 0,0% |
| Levendig en fel | 3,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 50,0% |
| Levendig | 30,0% | 30,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 10,0% |
| Zacht | 28,0% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 30,0% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 20,0% |
| Verklaring | 26,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 40,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 30,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 10,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Margit Anna, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistery Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walking On The Thightrope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ars Poetica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy In A Red Cap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Of Feverish Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait In Bathing Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Is This The Promised Land | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guardian Of Flame | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Beginning Of The End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puppet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Margit Anna geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Margit Anna, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Margit Anna
Welk werk van Margit Anna wordt het vaakst bekeken?
- Guardian Of Flame eerst, met 200 bezoeken en 20% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Margit Anna op WikiOO.org?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Margit Anna sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zachte schaduw (Lichtsterkte) ontvangen 60% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.