Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mariano Barbasán op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mariano Barbasán: de statistieken in het kort
Last Moments of the market is het meest bekeken werk van Mariano Barbasán: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1 en Decoration for a billiard room. Totaal aantal weergaven: 2.600 (500 artiestenpagina's, 2.100 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.300 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Donkere tinten (Kleurenpalet), 57% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.
Top 10 werken van Mariano Barbasán op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Mariano Barbasán.
-
1
Last Moments of the market
200 bezoeken · 9,1%
-
2
Don Pedro III the Great in the hill of the Paniza 1
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Decoration for a billiard room
200 bezoeken · 9,1%
-
4
St Blas and the Holy Family
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Love in the courtyard
100 bezoeken · 4,5%
-
6
The procession on the day of San Pedro
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Gate of Tivoli
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Piazza of Retama
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Spring
100 bezoeken · 4,5%
-
10
Olive trees
100 bezoeken · 4,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Mariano Barbasán record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Mariano Barbasán?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Mariano Barbasán worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 9,1% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 9,1% |
| Lichtgevend | 28,0% | 9,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 18,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 4,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 31,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,0% | 45,5% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 30,4% | 57,1% |
| Aardse tinten | 28,3% | 23,8% |
| Neutrale kleuren | 32,6% | 14,3% |
| Pasteltinten | 8,7% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 40,9% |
| Levendig | 22,0% | 40,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 4,5% |
| Zacht | 18,0% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 31,8% |
| Verklaring | 30,0% | 36,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 4,5% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 48,0% | 63,6% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Mariano Barbasán over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Church scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph son of Jacob, in jail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgen of Pillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Returning from the well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The procession of the Holy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of turkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wedding in Anticol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Mariano Barbasán naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Mariano Barbasán, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Mariano Barbasán: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Mariano Barbasán?
- Last Moments of the market: 200 weergaven, 9% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Mariano Barbasán?
- 2.600 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 2.100 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Mariano Barbasán?
- Ja, Donkere tinten (Kleurenpalet): 57% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.