Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marta Minujín op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marta Minujín: wat de consultaties laten zien
Het werk van Marta Minujín dat het meest bekeken is, is Large (1), met 3.800 weergaven in twaalf maanden, goed voor 56% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Large en Plataia. De pagina van de kunstenaar is 200 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.700 keer, in totaal 2.900 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 40%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.200. Lezers selecteren Levendige kleur (Kleurverzadiging) bij 82% van de bezoeken, terwijl dit 10% van de catalogus vertegenwoordigt.
Marta Minujín: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Marta Minujín en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Large (1)
3.800 bezoeken · 55,9%
-
2
Large
1.800 bezoeken · 26,5%
-
3
Plataia, 1998
300 bezoeken · 4,4%
-
4
Leyendo las noticias (Reading the news), 1965
200 bezoeken · 2,9%
-
5
Large (3)
200 bezoeken · 2,9%
-
6
Testimony for a young grave, 1962
100 bezoeken · 1,5%
-
7
Geometría blanda
100 bezoeken · 1,5%
-
8
Laberinto minujinda (2)
100 bezoeken · 1,5%
-
9
Laberinto minujinda (3)
100 bezoeken · 1,5%
-
10
Laberinto minujinda
100 bezoeken · 1,5%
Wanneer is het dossier van Marta Minujín geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 1.000 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Wanneer worden de werken van Marta Minujín bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Marta Minujín?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 2,9% |
| Gematigde luminantie | 40,0% | 94,1% |
| Algehele helderheid: licht | 15,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 25,0% | 2,9% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 7,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,0% | 1,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 35,0% | 8,8% |
| Levendige kleur | 10,0% | 82,3% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 35,0% | 63,2% |
| Warme tinten | 5,0% | 26,5% |
| Neutrale kleuren | 30,0% | 7,3% |
| Aardse tinten | 20,0% | 2,9% |
| Monochroom | 5,0% | 0,0% |
| Pasteltinten | 5,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 4,4% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 5,9% |
| Levendig | 50,0% | 89,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,0% | 1,5% |
| Zacht | 15,0% | 5,9% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 57,4% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 26,5% |
| Verklaring | 30,0% | 8,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 89,7% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 4,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 5,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 15,0% | 5,9% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Marta Minujín, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plataia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Subzero art, Geniol and hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Geometría blanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leyendo las noticias (Readi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Testimony for a young grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Large (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 |
| Large (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Marta Minujín geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 100 | 25,0% |
| Engels | 100 | 25,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
| Kroatisch | 100 | 25,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Marta Minujín, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 600 |
| ma 28 Sep | 200 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 300 |
| vr 2 Okt | 1.000 |
| za 3 Okt | 500 |
| zo 4 Okt | 300 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 300 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Marta Minujín
Welk werk van Marta Minujín wordt het vaakst bekeken?
- Large (1) eerst, met 3.800 bezoeken en 56% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Marta Minujín op WikiOO.org?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 2.700 naar de werken.
Welke werken van Marta Minujín sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Levendige kleur (Kleurverzadiging) ontvangen 82% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.