Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Martin Munkácsi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Martin Munkácsi: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Martin Munkácsi in de WikiOO.org-database Four Boys at Lake Tanganyika: 900 weergaven, wat 43% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine en Bathing Beauties, Berlin. De pagina's van Martin Munkácsi zijn 2.500 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 2.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 73% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Aug 2026, met 1.100 bezoeken. Lezers raadplegen Gematigde luminantie (Lichtsterkte) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 62% van de bezoeken tegenover 36% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Martin Munkácsi
Werken van Martin Munkácsi gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
900 bezoeken · 42,9%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 bezoeken · 19,0%
-
3
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 bezoeken · 9,5%
-
4
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 bezoeken · 4,8%
-
5
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 bezoeken · 4,8%
-
6
Cheese Market, Holland, 1932
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Jumping a Puddle, 1934
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Woman in Rowboat, 1928
100 bezoeken · 4,8%
Hoe vaak wordt het dossier van Martin Munkácsi per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Martin Munkácsi bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Martin Munkácsi bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 13,9% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 36,1% | 61,9% |
| Algehele helderheid: licht | 27,8% | 14,3% |
| Lichtgevend | 11,1% | 23,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 91,7% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,3% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 91,7% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,6% | 0,0% |
| Zacht | 5,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 13,9% | 23,8% |
| Verklaring | 63,9% | 76,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,7% | 19,1% |
| Harmonieus palet | 75,0% | 81,0% |
Welke werken van Martin Munkácsi worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Roof Baby, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing Beauties, Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Oscar Beregi Sr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman sunbathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peignoir in a Soft Breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheese Market, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cypress Gardens South Carol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Martin Munkácsi geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Frans | 100 | 33,3% |
Hoeveel consultaties van Martin Munkácsi zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Martin Munkácsi
Welke werken van Martin Munkácsi worden het meest bekeken?
- Four Boys at Lake Tanganyika, met 900 weergaven (43% van alle weergaven van Martin Munkácsi). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Martin Munkácsi opgezocht op WikiOO.org?
- 2.500 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Martin Munkácsi geven lezers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 62% van de bezoeken, tegenover 36% van de catalogus.