Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurice Utrillo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maurice Utrillo: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Maurice Utrillo in de WikiOO.org-database Maurice Utrillo Realisme, Impressionisme Valadon Private Collection Olieverf op Doek School of Paris Straatscène, figuren Montmartre leven Pontoise, Rue De L'éperon en Rue De La Coutellerie 1936: 700 weergaven, wat 2% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The pink house in Montmartre en Sacre-Coeur. De pagina's van Maurice Utrillo zijn 30.800 keer bekeken: 4.800 keer op het artiestenprofiel en 26.000 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 52% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 23.700 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (83%), telefoons (15%) en tablets (2%). Lezers raadplegen Krachtig contrast (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 33% van de bezoeken tegenover 24% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Maurice Utrillo
Werken van Maurice Utrillo gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Maurice Utrillo
Realisme, Impressionisme
Valadon
Private Collection
Olieverf op Doek
School of Paris
Straatscène, figuren
Montmartre leven
Pontoise, Rue De L'éperon en Rue De La Coutellerie
1936
700 bezoeken · 2,5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 bezoeken · 2,1%
-
3
Sacre-Coeur
500 bezoeken · 1,8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 bezoeken · 1,4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 bezoeken · 1,4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 bezoeken · 1,4%
-
7
montmartre, 1930
400 bezoeken · 1,4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 bezoeken · 1,4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 bezoeken · 1,4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 bezoeken · 1,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Maurice Utrillo per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 1.100 |
| Jul 2026 | 3.000 | 20.700 |
| Aug 2026 | 500 | 1.800 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Hoe vaak worden de werken van Maurice Utrillo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Maurice Utrillo bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 8,2% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 18,6% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 30,4% |
| Lichtgevend | 4,0% | 6,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 38,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 19,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 5,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,3% | 60,4% |
| Aardse tinten | 33,3% | 35,3% |
| Natuurlijke tinten | 0,0% | 2,1% |
| Donkere tinten | 3,3% | 1,1% |
| Pasteltinten | 0,0% | 1,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 56,1% |
| Levendig | 8,0% | 13,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 3,2% |
| Zacht | 18,0% | 17,9% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 13,6% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 32,9% |
| Verklaring | 34,0% | 32,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 26,1% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 11,4% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,0% | 38,9% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 8,2% |
Welke werken van Maurice Utrillo worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maurice Utrillo Realisme,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Maurice Utrillo te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 25.500 | 82,8% |
| telefoons | 4.600 | 14,9% |
| tablets | 700 | 2,3% |
In welke talen wordt Maurice Utrillo geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 400 | 20,0% |
| Bulgaars | 300 | 15,0% |
| Frans | 300 | 15,0% |
| Georgisch | 200 | 10,0% |
| Russisch | 200 | 10,0% |
| Oekraïens | 200 | 10,0% |
| Italiaans | 100 | 5,0% |
| Portugees | 100 | 5,0% |
| Servisch | 100 | 5,0% |
| Zweeds | 100 | 5,0% |
Hoeveel consultaties van Maurice Utrillo zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 300 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 400 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 300 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 400 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 300 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 700 |
| wo 7 Okt | 300 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 600 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 600 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 600 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 600 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 600 |
Vragen over het lezerspubliek van Maurice Utrillo
Welke werken van Maurice Utrillo worden het meest bekeken?
- Maurice Utrillo Realisme, Impressionisme Valadon Private Collection Olieverf op Doek School of Paris Straatscène, figuren Montmartre leven Pontoise, Rue De L'éperon en Rue De La Coutellerie 1936, met 700 weergaven (2% van alle weergaven van Maurice Utrillo). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Maurice Utrillo opgezocht op WikiOO.org?
- 30.800 keer in twaalf maanden: 4.800 op de artiestenpagina en 26.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Maurice Utrillo bekeken?
- Maurice Utrillo wordt bekeken op apparaten (83%), telefoons (15%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 83% van de weergaven.
Welke werken van Maurice Utrillo geven lezers de voorkeur?
- Krachtig contrast (Contrast): 33% van de bezoeken, tegenover 24% van de catalogus.