Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Max Klinger op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Max Klinger: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Max Klinger in de WikiOO.org-database The death peeing: 300 weergaven, wat 4% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Isle of the Dead en Found. De pagina's van Max Klinger zijn 7.300 keer bekeken: 1.000 keer op het artiestenprofiel en 6.300 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 250% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 5.700 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (86%) en telefoons (14%). Lezers raadplegen Gedempt (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 41% van de bezoeken tegenover 26% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Max Klinger
Werken van Max Klinger gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The death peeing
300 bezoeken · 4,1%
-
2
The Isle of the Dead
300 bezoeken · 4,1%
-
3
Found
300 bezoeken · 4,1%
-
4
Bather
200 bezoeken · 2,7%
-
5
untitled (8532)
200 bezoeken · 2,7%
-
6
Adam 1
200 bezoeken · 2,7%
-
7
Amor and Psyche
200 bezoeken · 2,7%
-
8
Presa
200 bezoeken · 2,7%
-
9
Titan
200 bezoeken · 2,7%
-
10
Phriam And Thisbe II
200 bezoeken · 2,7%
Hoe vaak wordt het dossier van Max Klinger per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 700 |
| Jul 2026 | 600 | 5.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van Max Klinger bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Max Klinger bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 8,1% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 20,3% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 29,7% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 37,8% |
| Lichtgevend | 10,0% | 4,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 40,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 72,0% | 54,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 5,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,0% | 46,0% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 52,7% |
| Levendig | 0,0% | 1,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 4,0% |
| Zacht | 2,0% | 1,4% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 2,7% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 8,1% |
| Verklaring | 82,0% | 83,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 2,7% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 5,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 10,0% | 8,1% |
| Harmonieus palet | 86,0% | 83,8% |
Welke werken van Max Klinger worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Amphitrite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Isle of the Dead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Y sin embargo! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Al canal! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Max Klinger te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.300 | 86,3% |
| telefoons | 1.000 | 13,7% |
In welke talen wordt Max Klinger geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 400 | 57,1% |
| Duits | 200 | 28,6% |
| Frans | 100 | 14,3% |
Hoeveel consultaties van Max Klinger zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 20 Sep | 0 |
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 800 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Max Klinger
Welke werken van Max Klinger worden het meest bekeken?
- The death peeing, met 300 weergaven (4% van alle weergaven van Max Klinger). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Max Klinger opgezocht op WikiOO.org?
- 7.300 keer in twaalf maanden: 1.000 op de artiestenpagina en 6.300 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Max Klinger bekeken?
- Max Klinger wordt bekeken op apparaten (86%) en telefoons (14%); apparaten is goed voor 86% van de weergaven.
Welke werken van Max Klinger geven lezers de voorkeur?
- Gedempt (Kleurverzadiging): 41% van de bezoeken, tegenover 26% van de catalogus.