Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Max Slevogt op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Max Slevogt: wat de consultaties laten zien
Het werk van Max Slevogt dat het meest bekeken is, is Harness Racing, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Garden in Neu-Cladow en The Garden at Neukastel with the LIbrary. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.600 keer, in totaal 3.300 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 67%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.700. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (91%), tablets (6%) en telefoons (3%). Lezers selecteren Levendig (Kleurintensiteit) bij 63% van de bezoeken, terwijl dit 48% van de catalogus vertegenwoordigt.
Max Slevogt: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Max Slevogt en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Harness Racing, 1907
300 bezoeken · 11,1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 bezoeken · 7,4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 bezoeken · 7,4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 bezoeken · 3,7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 bezoeken · 3,7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 bezoeken · 3,7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 bezoeken · 3,7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 bezoeken · 3,7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 bezoeken · 3,7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 bezoeken · 3,7%
Wanneer is het dossier van Max Slevogt geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 2.000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Max Slevogt bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Max Slevogt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 71,4% | 81,8% |
| Sereniteit | 21,4% | 9,1% |
| Nostalgisch | 7,1% | 9,1% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,3% | 3,7% |
| Zachte schaduw | 22,7% | 14,8% |
| Gematigde luminantie | 36,4% | 40,7% |
| Algehele helderheid: licht | 31,8% | 40,7% |
| Lichtgevend | 6,8% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,7% | 18,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 45,5% | 51,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 22,7% | 29,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 46,9% | 47,6% |
| Aardse tinten | 31,2% | 28,6% |
| Pasteltinten | 12,5% | 14,3% |
| Donkere tinten | 6,2% | 4,8% |
| Natuurlijke tinten | 3,1% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 45,5% | 37,0% |
| Levendig | 47,7% | 63,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,5% | 3,7% |
| Zacht | 13,6% | 3,7% |
| Gebalanceerd | 20,4% | 29,6% |
| Krachtig contrast | 13,6% | 22,2% |
| Verklaring | 47,7% | 40,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,4% | 14,8% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 7,4% |
| Evenwichtige harmonie | 11,4% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 63,0% |
| Harmonieus palet | 9,1% | 14,8% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Max Slevogt, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het Palatiaanse Landschap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Max Slevogt per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.000 | 90,9% |
| tablets | 200 | 6,1% |
| telefoons | 100 | 3,0% |
In welke talen wordt Max Slevogt geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Max Slevogt, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
Over het publiek van Max Slevogt
Welk werk van Max Slevogt wordt het vaakst bekeken?
- Harness Racing eerst, met 300 bezoeken en 11% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Max Slevogt op WikiOO.org?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 2.600 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Max Slevogt?
- Ze maken gebruik van apparaten (91%), tablets (6%) en telefoons (3%); apparaten is goed voor 91% van de consultaties.
Welke werken van Max Slevogt sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Levendig (Kleurintensiteit) ontvangen 63% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.