Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Meindert Hobbema op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Meindert Hobbema: wat de consultaties laten zien
Het werk van Meindert Hobbema dat het meest bekeken is, is River Landscape with Fishermen, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door LA FERME en The road to middelharnis. De pagina van de kunstenaar is 500 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.300 keer, in totaal 1.800 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.200. Lezers selecteren Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) bij 56% van de bezoeken, terwijl dit 40% van de catalogus vertegenwoordigt.
Meindert Hobbema: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Meindert Hobbema en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 bezoeken · 12,5%
-
2
LA FERME
200 bezoeken · 12,5%
-
3
The road to middelharnis
200 bezoeken · 12,5%
-
4
The Water Mill 1
200 bezoeken · 12,5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 bezoeken · 6,2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 bezoeken · 6,2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Meyndert the water mill
100 bezoeken · 6,2%
-
10
A Watermill
100 bezoeken · 6,2%
Wanneer is het dossier van Meindert Hobbema geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Wanneer worden de werken van Meindert Hobbema bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Meindert Hobbema?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 48,0% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 12,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 43,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 6,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,0% | 56,2% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 43,8% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,0% | 6,2% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 18,8% |
| Verklaring | 76,0% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 18,8% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 56,2% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 12,5% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Meindert Hobbema, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huizen in het bos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorp met watermolen tussen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Stream by a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hut among Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with Merry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Meindert Hobbema geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Meindert Hobbema, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 400 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Meindert Hobbema
Welk werk van Meindert Hobbema wordt het vaakst bekeken?
- River Landscape with Fishermen eerst, met 200 bezoeken en 12% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Meindert Hobbema op WikiOO.org?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina, 1.300 naar de werken.
Welke werken van Meindert Hobbema sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 56% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.