Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Michelangelo Morlaiter op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Michelangelo Morlaiter: de statistieken in het kort
Study for Haman is het meest bekeken werk van Michelangelo Morlaiter: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Design for Laurentian library doors and an external window en Studie voor een Laatste Zuivering. Totaal aantal weergaven: 2.900 (1.400 artiestenpagina's, 1.500 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.700 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Serene (Contrast), 80% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.
Top 9 werken van Michelangelo Morlaiter op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Michelangelo Morlaiter.
-
1
Study for Haman, 1508
300 bezoeken · 20,0%
-
2
Design for Laurentian library doors and an external window, 1526
300 bezoeken · 20,0%
-
3
Studie voor een Laatste Zuivering, 1533
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Ideal head of a woman, 1525
200 bezoeken · 13,3%
-
5
Moses, 1515
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Sistine Chapel Ceiling: David and Goliath, 1509
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Crucifixion, 1540
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Diverse onderzoeken, 1505
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Studies for "Pieta" or "The Last Judgement", 1530
100 bezoeken · 6,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Michelangelo Morlaiter record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Michelangelo Morlaiter?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Michelangelo Morlaiter worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aards | 25,0% | 50,0% |
| Dramatisch | 0,0% | 33,3% |
| Elegant | 25,0% | 16,7% |
| Sereniteit | 25,0% | 0,0% |
| Klassiek | 25,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 6,7% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 6,7% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 22,0% | 60,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 73,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 6,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,8% | 7,1% |
| Neutrale kleuren | 35,4% | 35,7% |
| Monochroom | 8,3% | 14,3% |
| Pasteltinten | 6,2% | 21,4% |
| Donkere tinten | 4,2% | 21,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 46,7% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 33,3% |
| Levendig | 10,0% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 30,0% | 80,0% |
| Zacht | 4,0% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 6,7% |
| Krachtig contrast | 36,0% | 0,0% |
| Verklaring | 24,0% | 6,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,0% | 13,3% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 80,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Michelangelo Morlaiter over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for Haman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Pieta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studie voor een Laatste Zui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Entombment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study to "Pieta" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studie tot "Madonna en Kind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Studies for a double tomb w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ignudo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Michelangelo Morlaiter naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Michelangelo Morlaiter, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Michelangelo Morlaiter: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Michelangelo Morlaiter?
- Study for Haman: 300 weergaven, 20% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 9.
Wat is het lezerspubliek van Michelangelo Morlaiter?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden (1.400 pagina's van de kunstenaar, 1.500 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Michelangelo Morlaiter?
- Ja, Serene (Contrast): 80% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.