Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mikuláš Galanda op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mikuláš Galanda: wat de consultaties laten zien
Het werk van Mikuláš Galanda dat het meest bekeken is, is Pastorale, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Pink Clown. Head of the Little Clown en Lumberjacks. De pagina van de kunstenaar is 600 keer bekeken en de pagina's van de werken 700 keer, in totaal 1.300 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.000. Lezers selecteren Neutrale kleuren (Kleurenpalet) bij 71% van de bezoeken, terwijl dit 41% van de catalogus vertegenwoordigt.
Mikuláš Galanda: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Mikuláš Galanda en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Pastorale
200 bezoeken · 18,2%
-
2
Pink Clown. Head of the Little Clown
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Lumberjacks
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Mother with her Child at a Poppy Head
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Act
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Roses in the Pitcher
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Metaphysical Still Life
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Painter
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Mother With a Scarf And the Baby
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer is het dossier van Mikuláš Galanda geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Wanneer worden de werken van Mikuláš Galanda bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Mikuláš Galanda?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aards | 50,0% | 50,0% |
| Speels | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgisch | 25,0% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 50,0% |
| Speels | 25,0% | 50,0% |
| Zwaarmoedig | 25,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,4% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 19,1% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 25,5% | 54,5% |
| Algehele helderheid: licht | 19,1% | 18,2% |
| Lichtgevend | 29,8% | 18,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,4% | 27,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 19,1% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,4% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,0% | 71,4% |
| Aardse tinten | 30,8% | 0,0% |
| Monochroom | 23,1% | 28,6% |
| Donkere tinten | 5,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,9% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 68,1% | 72,7% |
| Levendig | 17,0% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 53,2% | 54,5% |
| Zacht | 25,5% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 14,9% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 4,3% | 0,0% |
| Verklaring | 2,1% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 19,1% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 8,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 27,7% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 36,2% | 45,5% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Mikuláš Galanda, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lumberjacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother with her Child on th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awakening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Mikuláš Galanda geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Italiaans | 100 | 33,3% |
Hoeveel consulten per dag voor Mikuláš Galanda, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Mikuláš Galanda
Welk werk van Mikuláš Galanda wordt het vaakst bekeken?
- Pastorale eerst, met 200 bezoeken en 18% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Mikuláš Galanda op WikiOO.org?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 700 naar de werken.
Welke werken van Mikuláš Galanda sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Neutrale kleuren (Kleurenpalet) ontvangen 71% van de bezoeken voor 41% van de catalogus.