Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nathan Oliveira op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Nathan Oliveira: de statistieken in het kort
Running Dog is het meest bekeken werk van Nathan Oliveira: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van het totaal. Vaak geraadpleegd: White Faced Owl II en Site with Blue and White. Totaal aantal weergaven: 2.200 (800 artiestenpagina's, 1.400 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Aug 2026 (1.500 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Donkere tinten (Kleurenpalet), 47% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.
Top 10 werken van Nathan Oliveira op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Nathan Oliveira.
-
1
Running Dog, 1961
200 bezoeken · 12,5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 bezoeken · 12,5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 bezoeken · 6,2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 bezoeken · 6,2%
-
8
Conversation, 1961
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Nathan Oliveira record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Nathan Oliveira?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Nathan Oliveira worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 46,9% | 37,5% |
| Zachte schaduw | 15,6% | 18,8% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 3,1% | 6,2% |
| Lichtgevend | 9,4% | 12,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 59,4% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 15,6% | 31,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,4% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 15,6% | 31,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,8% | 26,7% |
| Donkere tinten | 25,0% | 46,7% |
| Neutrale kleuren | 20,8% | 26,7% |
| Monochroom | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,2% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 31,2% | 43,8% |
| Levendig | 12,5% | 18,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 28,1% | 6,2% |
| Zacht | 21,9% | 31,2% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 31,2% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 6,2% |
| Verklaring | 25,0% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 9,4% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,5% | 37,5% |
| Harmonieus palet | 28,1% | 31,2% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Nathan Oliveira over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Nathan Oliveira naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Nathan Oliveira, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 300 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 300 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 400 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
Nathan Oliveira: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Nathan Oliveira?
- Running Dog: 200 weergaven, 12% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Nathan Oliveira?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden (800 pagina's van de kunstenaar, 1.400 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Nathan Oliveira?
- Ja, Donkere tinten (Kleurenpalet): 47% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.