Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nick Schlee op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Nick Schlee: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Nick Schlee in de WikiOO.org-database Stubble Field near Rhossili Down: 200 weergaven, wat 20% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Landscape near Lambourn en Near Iffley Lock, Oxfordshire. De pagina's van Nick Schlee zijn 1.400 keer bekeken: 400 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Lezers raadplegen Aardse tinten (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 71% van de bezoeken tegenover 42% van de werken.
De 8 meest geraadpleegde werken van Nick Schlee
Werken van Nick Schlee gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Stubble Field near Rhossili Down
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Landscape near Lambourn
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Near Iffley Lock, Oxfordshire, 2001
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Field at Hook End Lane (Lower Basildon)
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Towards Letcombe Bassett, Oxfordshire, 2007
100 bezoeken · 10,0%
-
6
De Thames Boot
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Straw Stack near Stoke, Staffordshire
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Christchurch Tower, Oxfordshire, 1993
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Nick Schlee per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Nick Schlee bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Nick Schlee bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 10,0% |
| Zachte schaduw | 33,3% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 33,3% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 22,2% | 20,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 5,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 61,1% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 30,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 41,7% | 71,4% |
| Neutrale kleuren | 33,3% | 14,3% |
| Donkere tinten | 16,7% | 14,3% |
| Metallic tinten | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 11,1% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 61,1% | 50,0% |
| Levendig | 27,8% | 40,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,6% | 10,0% |
| Zacht | 38,9% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 10,0% |
| Verklaring | 22,2% | 10,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 38,9% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,1% | 10,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Nick Schlee worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Thames Boot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thames from Richmond Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Cricklade, Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gap at Ginge, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Tower, Oxfords… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stubble Field behind Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Wallingford i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Iffley Lock, Oxfordshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The High Street, Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towards Letcombe Bassett, O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Nick Schlee geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Nick Schlee zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Nick Schlee
Welke werken van Nick Schlee worden het meest bekeken?
- Stubble Field near Rhossili Down, met 200 weergaven (20% van alle weergaven van Nick Schlee). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoe vaak wordt Nick Schlee opgezocht op WikiOO.org?
- 1.400 keer in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Nick Schlee geven lezers de voorkeur?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 71% van de bezoeken, tegenover 42% van de catalogus.