Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas-Antoine Taunay op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Nicolas-Antoine Taunay: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Nicolas-Antoine Taunay in de WikiOO.org-database Tropeiros Negociando Um Cavalo: 300 weergaven, wat 19% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Le Theatre De La Folie en Portrait Of Félix-émile Taunay. De pagina's van Nicolas-Antoine Taunay zijn 2.100 keer bekeken: 800 keer op het artiestenprofiel en 1.300 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.600 bezoeken. Lezers raadplegen Monochroom (Kleurintensiteit) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 62% van de bezoeken tegenover 31% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Nicolas-Antoine Taunay
Werken van Nicolas-Antoine Taunay gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Tropeiros Negociando Um Cavalo
300 bezoeken · 18,8%
-
2
Le Theatre De La Folie
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Portrait Of Félix-émile Taunay
200 bezoeken · 12,5%
-
4
The Departure of the Prodigal Son
100 bezoeken · 6,2%
-
5
Mountain Landscape, 1776
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Villagers dancing by a gatehouse, an aqueduct beyond
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Moses Rescued From The Water
100 bezoeken · 6,2%
-
8
View From The Outeiro, The Beach And The Church Of Glória
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Napolitan Celebration
100 bezoeken · 6,2%
-
10
The Billiard Room, 1810
100 bezoeken · 6,2%
Hoe vaak wordt het dossier van Nicolas-Antoine Taunay per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Nicolas-Antoine Taunay bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Nicolas-Antoine Taunay bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Elegant | 33,3% | 50,0% |
| Romantisch | 33,3% | 50,0% |
| Aards | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,9% | 43,8% |
| Zachte schaduw | 15,4% | 12,5% |
| Gematigde luminantie | 26,9% | 31,2% |
| Algehele helderheid: licht | 30,8% | 12,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 19,2% | 18,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 61,5% | 75,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,4% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,9% | 6,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,8% | 62,5% |
| Gebalanceerd | 65,4% | 31,2% |
| Levendig | 3,9% | 6,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,9% | 6,2% |
| Zacht | 7,7% | 6,2% |
| Gebalanceerd | 11,5% | 18,8% |
| Krachtig contrast | 19,2% | 12,5% |
| Verklaring | 57,7% | 56,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,5% | 18,8% |
| Zacht gemengd palet | 19,2% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 7,7% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,8% | 43,8% |
| Harmonieus palet | 30,8% | 18,8% |
Welke werken van Nicolas-Antoine Taunay worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Billiard Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Departure of the Prodig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Infanta Maria Da Assunção o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropeiros Negociando Um Cav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Félix-émile Tau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Largo Da Carioca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Nicolas-Antoine Taunay geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Spaans | 200 | 50,0% |
Hoeveel consultaties van Nicolas-Antoine Taunay zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 300 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Nicolas-Antoine Taunay
Welke werken van Nicolas-Antoine Taunay worden het meest bekeken?
- Tropeiros Negociando Um Cavalo, met 300 weergaven (19% van alle weergaven van Nicolas-Antoine Taunay). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Nicolas-Antoine Taunay opgezocht op WikiOO.org?
- 2.100 keer in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 1.300 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Nicolas-Antoine Taunay geven lezers de voorkeur?
- Monochroom (Kleurintensiteit): 62% van de bezoeken, tegenover 31% van de catalogus.