Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas Tournier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Nicolas Tournier: de statistieken in het kort
Het Gelukkige Genootschap is het meest bekeken werk van Nicolas Tournier: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van het totaal. Vaak geraadpleegd: The Descent from the Cross en Roman Charity. Totaal aantal weergaven: 2.300 (1.000 artiestenpagina's, 1.300 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.200 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging), 62% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.
Top 10 werken van Nicolas Tournier op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Nicolas Tournier.
-
1
Het Gelukkige Genootschap
300 bezoeken · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 bezoeken · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 bezoeken · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 bezoeken · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 bezoeken · 6,2%
-
7
The Concert
100 bezoeken · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 bezoeken · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Nicolas Tournier record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Nicolas Tournier?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Nicolas Tournier worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 40,0% | 66,7% |
| Sereniteit | 20,0% | 33,3% |
| Dramatisch | 20,0% | 0,0% |
| Reflectief | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 88,0% | 93,8% |
| Zachte schaduw | 8,0% | 6,2% |
| Gematigde luminantie | 4,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,0% | 37,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 62,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 84,0% | 93,8% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 6,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 28,0% | 25,0% |
| Zacht | 38,0% | 31,2% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 6,2% |
| Verklaring | 18,0% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 43,8% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 12,5% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Nicolas Tournier over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het Gelukkige Genootschap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Nicolas Tournier naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Nicolas Tournier, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Nicolas Tournier: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Nicolas Tournier?
- Het Gelukkige Genootschap: 300 weergaven, 19% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Nicolas Tournier?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden (1.000 pagina's van de kunstenaar, 1.300 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Nicolas Tournier?
- Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 62% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.