Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Norman Whitla op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Norman Whitla: de statistieken in het kort
SS 'Greenisland' is het meest bekeken werk van Norman Whitla: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Bangor Bay en Downpatrick Loop Platform. Totaal aantal weergaven: 500 (400 artiestenpagina's, 100 kunstwerken). Daling van 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (200 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), 31% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
Top 10 werken van Norman Whitla op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Norman Whitla.
-
1
SS 'Greenisland', 1994
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Bangor Bay, 1994
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Downpatrick Loop Platform, 1992
100 bezoeken · 7,7%
-
4
John Milligan and the Sirocco Works with a Boat in the Harbour
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Clipper and Steamboat at Sea
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Albert Clock
100 bezoeken · 7,7%
-
7
City Hall
100 bezoeken · 7,7%
-
8
P O Ferry and Chaine Memorial Tower
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Passenger Train Crossing a Bridge at Dundrum, 1992
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Newcastle Station, County Down, 1992
100 bezoeken · 7,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Norman Whitla record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Norman Whitla?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Norman Whitla worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 13,3% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 38,5% |
| Lichtgevend | 40,0% | 46,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 93,3% | 92,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,7% | 7,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 73,3% | 76,9% |
| Gebalanceerd | 26,7% | 23,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,7% | 7,7% |
| Zacht | 13,3% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 13,3% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 40,0% | 46,2% |
| Verklaring | 26,7% | 23,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,3% | 15,4% |
| Zacht gemengd palet | 33,3% | 30,8% |
| Evenwichtige harmonie | 33,3% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 30,8% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Norman Whitla over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Downpatrick Loop Platform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Northern Railway Loco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen's Bay Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Greenisland' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| City Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clipper and Steamboat at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P O Ferry and Chaine Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bangor Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Milligan and the Siroc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Norman Whitla naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Norman Whitla, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
Norman Whitla: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Norman Whitla?
- SS 'Greenisland': 200 weergaven, 15% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Norman Whitla?
- 500 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 100 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Norman Whitla?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 31% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.