Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Norman Wilkinson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Norman Wilkinson: de statistieken in het kort
The Little Ships at Dunkirk, June 1940 is het meest bekeken werk van Norman Wilkinson: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 4% van het totaal. Vaak geraadpleegd: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) en Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Totaal aantal weergaven: 5.300 (1.100 artiestenpagina's, 4.200 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (4.000 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (87%), telefoons (11%) en tablets (2%) Waargenomen voorkeur: Harmonieus palet (Kleurharmonie), 38% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.
Top 10 werken van Norman Wilkinson op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Norman Wilkinson.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 bezoeken · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 bezoeken · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 bezoeken · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 bezoeken · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 bezoeken · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 bezoeken · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 bezoeken · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 bezoeken · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 bezoeken · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 bezoeken · 4,0%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Norman Wilkinson record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3.500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Norman Wilkinson?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Norman Wilkinson worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 18,0% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 48,0% |
| Algehele helderheid: licht | 46,0% | 34,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 16,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 28,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 6,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 73,0% | 64,7% |
| Aardse tinten | 18,9% | 32,4% |
| Donkere tinten | 2,7% | 2,9% |
| Natuurlijke tinten | 2,7% | 0,0% |
| Pasteltinten | 2,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 36,0% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 52,0% |
| Levendig | 10,0% | 12,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 26,0% |
| Zacht | 28,0% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 6,0% |
| Krachtig contrast | 4,0% | 8,0% |
| Verklaring | 36,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 32,0% | 18,0% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 24,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 4,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 22,0% | 16,0% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 38,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Norman Wilkinson over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Norman Wilkinson bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.600 | 86,8% |
| telefoons | 600 | 11,3% |
| tablets | 100 | 1,9% |
Wat is de verdeling van de lezers van Norman Wilkinson naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Japans | 200 | 66,7% |
| Turks | 100 | 33,3% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Norman Wilkinson, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 400 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 400 |
Norman Wilkinson: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Norman Wilkinson?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 weergaven, 4% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Norman Wilkinson?
- 5.300 bezoeken in twaalf maanden (1.100 pagina's van de kunstenaar, 4.200 werken).
Wordt Norman Wilkinson vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (87%), telefoons (11%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 87%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Norman Wilkinson?
- Ja, Harmonieus palet (Kleurharmonie): 38% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.