Olga Rozanova Leescijfers & Consultatiegegevens

1886 – 1918

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Olga Rozanova op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Olga Rozanova: leescijfers overzicht

In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Olga Rozanova in de WikiOO.org-database Non-Objective Composition (Suprematism): 300 weergaven, wat 12% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Flight of an Aeroplane en Blue on Tin. De pagina's van Olga Rozanova zijn 3.900 keer bekeken: 1.500 keer op het artiestenprofiel en 2.400 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 3.000 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (69%), telefoons (28%) en tablets (3%). Lezers raadplegen Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 38% van de bezoeken tegenover 21% van de werken.

De 10 meest geraadpleegde werken van Olga Rozanova

Werken van Olga Rozanova gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.

  1. Non-Objective Composition (Suprematism) 1 Non-Objective Composition (Suprematism), 1916 300 bezoeken · 12,5%
  2. Flight of an Aeroplane 2 Flight of an Aeroplane, 1916 200 bezoeken · 8,3%
  3. Blue on Tin 3 Blue on Tin 200 bezoeken · 8,3%
  4. Non-Objective Composition (Suprematism) 4 Non-Objective Composition (Suprematism) 200 bezoeken · 8,3%
  5. Non-objective Composition 5 Non-objective Composition, 1916 100 bezoeken · 4,2%
  6. Four aces (Simultaneous Composition) 6 Four aces (Simultaneous Composition), 1916 100 bezoeken · 4,2%
  7. Color Painting (Non-Objective Composition) 7 Color Painting (Non-Objective Composition), 1917 100 bezoeken · 4,2%
  8. The factory and the bridge 8 The factory and the bridge, 1913 100 bezoeken · 4,2%
  9. Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova) 9 Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova), 1911 100 bezoeken · 4,2%
  10. Still Life 10 Still Life, 1913 100 bezoeken · 4,2%

Hoe vaak wordt het dossier van Olga Rozanova per maand bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100200
Jul 20261.0002.000
Aug 202600
Sep 2026400200

Hoe vaak worden de werken van Olga Rozanova bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Olga Rozanova worden maandelijks het meest bekeken?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Flight of an Aeroplane00000000020000
Non-objective Composition00000000000100
Blue on Tin0000000010010000
Still Life with Peatcher an…000000000000
Universal war000000000000
Jack of Clubs000000000000
Non-Objective Composition (…000000000000
The factory and the bridge00000000010000
Disjunction of forms000000000000
King of clubs000000000000

Welke apparaten worden gebruikt om Olga Rozanova te bekijken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten2.70069,2%
telefoons1.10028,2%
tablets1002,6%

In welke talen wordt Olga Rozanova geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Engels70070,0%
Spaans30030,0%

Hoeveel consultaties van Olga Rozanova zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
ma 21 Sep100
di 22 Sep100
wo 23 Sep100
do 24 Sep0
vr 25 Sep100
za 26 Sep0
zo 27 Sep100
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt300
zo 4 Okt0
ma 5 Okt100
di 6 Okt1.100
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt100
ma 12 Okt (voorspelling)200
di 13 Okt (voorspelling)1.000
wo 14 Okt (voorspelling)100
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)100
za 17 Okt (voorspelling)400
zo 18 Okt (voorspelling)200
ma 19 Okt (voorspelling)200
di 20 Okt (voorspelling)1.200
wo 21 Okt (voorspelling)100
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)100
za 24 Okt (voorspelling)500
zo 25 Okt (voorspelling)200
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)1.400
wo 28 Okt (voorspelling)100
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)100
za 31 Okt (voorspelling)600
zo 1 Nov (voorspelling)200

Vragen over het lezerspubliek van Olga Rozanova

Welke werken van Olga Rozanova worden het meest bekeken?

Non-Objective Composition (Suprematism), met 300 weergaven (12% van alle weergaven van Olga Rozanova). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.

Hoe vaak wordt Olga Rozanova opgezocht op WikiOO.org?

3.900 keer in twaalf maanden: 1.500 op de artiestenpagina en 2.400 op de pagina's van de kunstwerken.

Op welke apparaten wordt Olga Rozanova bekeken?

Olga Rozanova wordt bekeken op apparaten (69%), telefoons (28%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 69% van de weergaven.

Welke werken van Olga Rozanova geven lezers de voorkeur?

Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 38% van de bezoeken, tegenover 21% van de catalogus.