Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Oliver Hall op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Oliver Hall: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Oliver Hall in de WikiOO.org-database Forest Trees: 200 weergaven, wat 20% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Old Mill at Ávila, Spain en Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg. De pagina's van Oliver Hall zijn 1.700 keer bekeken: 700 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.600 bezoeken. Lezers raadplegen Levendig (Kleurintensiteit) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 35% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Oliver Hall
Werken van Oliver Hall gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Forest Trees, 1942
200 bezoeken · 20,0%
-
2
Old Mill at Ávila, Spain, 1931
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Looking across the Lake District Mountains from Birkrigg
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Richmond Castle
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Evening Light, Bardsea Forest
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Landscape
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Outside a Belgian Town
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Sycamore Trees
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Ronda, Spain
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Oliver Hall per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Oliver Hall bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Oliver Hall bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 29,4% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 41,2% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 29,4% | 30,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,6% | 10,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 23,5% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,2% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,7% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 46,7% | 37,5% |
| Neutrale kleuren | 40,0% | 37,5% |
| Donkere tinten | 13,3% | 25,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 11,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 52,9% | 50,0% |
| Levendig | 35,3% | 50,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,9% | 20,0% |
| Zacht | 20,6% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 26,5% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 29,4% | 30,0% |
| Verklaring | 17,6% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,8% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,4% | 30,0% |
| Harmonieus palet | 58,8% | 70,0% |
Welke werken van Oliver Hall worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Bardsea Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Shores of the Wharfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felled Timber on the Outski… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill at Ávila, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Penrhyn Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcántara Bridge, Toledo, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titbury Church, West Yorksh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ronda, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Oliver Hall geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van Oliver Hall zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Oliver Hall
Welke werken van Oliver Hall worden het meest bekeken?
- Forest Trees, met 200 weergaven (20% van alle weergaven van Oliver Hall). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Oliver Hall opgezocht op WikiOO.org?
- 1.700 keer in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Oliver Hall geven lezers de voorkeur?
- Levendig (Kleurintensiteit): 50% van de bezoeken, tegenover 35% van de catalogus.