Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Otto Dix op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Otto Dix: wat de consultaties laten zien
Het werk van Otto Dix dat het meest bekeken is, is Portret van journaliste Sylvia Von Harden, met 5.000 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Frankrijk en The Skat Players. De pagina van de kunstenaar is 10.700 keer bekeken en de pagina's van de werken 18.700 keer, in totaal 29.400 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 74%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 18.700. De talen van raadpleging zijn Italiaans (14%), Pools (14%) en Engels (10%). Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (60%), telefoons (35%) en tablets (5%). Lezers selecteren Donkere tinten (Kleurenpalet) bij 36% van de bezoeken, terwijl dit 11% van de catalogus vertegenwoordigt.
Otto Dix: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Otto Dix en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Portret van journaliste Sylvia Von Harden, 1926
5.000 bezoeken · 16,9%
-
2
Frankrijk
2.200 bezoeken · 7,4%
-
3
The Skat Players, 1920
1.700 bezoeken · 5,7%
-
4
Drie prostituées op straat, 1925
900 bezoeken · 3,0%
-
5
To Beauty, 1922
700 bezoeken · 2,4%
-
6
Portrait of Dr Heinrich Stadelmann, 1922
700 bezoeken · 2,4%
-
7
Triptychon Der Krieg (War Triptych)
700 bezoeken · 2,4%
-
8
The Seven Cardinal Sins
600 bezoeken · 2,0%
-
9
Der Triumph des Todes, Triumph of death
500 bezoeken · 1,7%
-
10
Prager Straße (Prague Street)
500 bezoeken · 1,7%
Wanneer is het dossier van Otto Dix geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 3.800 | 14.900 |
| Aug 2026 | 1.200 | 2.600 |
| Sep 2026 | 5.700 | 900 |
Wanneer worden de werken van Otto Dix bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Otto Dix?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 14,5% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 29,7% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 44,9% |
| Algehele helderheid: licht | 22,0% | 8,5% |
| Lichtgevend | 6,0% | 2,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 22,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,0% | 35,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 13,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 28,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,4% | 48,1% |
| Donkere tinten | 11,4% | 36,5% |
| Neutrale kleuren | 34,3% | 13,3% |
| Monochroom | 0,0% | 0,9% |
| Natuurlijke tinten | 2,9% | 0,4% |
| Pasteltinten | 0,0% | 0,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 27,0% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 43,2% |
| Levendig | 14,0% | 29,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 2,0% |
| Zacht | 16,0% | 9,5% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 37,5% |
| Verklaring | 40,0% | 41,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 37,8% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 5,1% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 11,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 18,9% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 27,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Otto Dix, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portret van journaliste Syl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.600 | 700 | 500 |
| Frankrijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 300 | 0 |
| The Skat Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Nelly among Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shock Troops Advance under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Portrait of Mrs. Martha Dix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drie prostituées op straat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| To Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
| Triumph of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cosi fan tutte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Otto Dix per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 17.700 | 60,2% |
| telefoons | 10.200 | 34,7% |
| tablets | 1.500 | 5,1% |
In welke talen wordt Otto Dix geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 700 | 14,3% |
| Pools | 700 | 14,3% |
| Engels | 500 | 10,2% |
| Spaans | 500 | 10,2% |
| Frans | 500 | 10,2% |
| Japans | 500 | 10,2% |
| Duits | 300 | 6,1% |
| Portugees | 200 | 4,1% |
| Zweeds | 200 | 4,1% |
| Grieks | 100 | 2,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Otto Dix, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 1.000 |
| vr 25 Sep | 1.200 |
| za 26 Sep | 500 |
| zo 27 Sep | 800 |
| ma 28 Sep | 300 |
| di 29 Sep | 600 |
| wo 30 Sep | 700 |
| do 1 Okt | 700 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 1.400 |
| zo 4 Okt | 900 |
| ma 5 Okt | 800 |
| di 6 Okt | 1.300 |
| wo 7 Okt | 900 |
| do 8 Okt | 1.000 |
| vr 9 Okt | 500 |
| za 10 Okt | 200 |
| zo 11 Okt | 1.200 |
| ma 12 Okt | 1.000 |
| di 13 Okt | 700 |
| wo 14 Okt | 1.200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 600 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 800 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 800 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 900 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 800 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 800 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 800 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 800 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 1.100 |
Over het publiek van Otto Dix
Welk werk van Otto Dix wordt het vaakst bekeken?
- Portret van journaliste Sylvia Von Harden eerst, met 5.000 bezoeken en 17% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Otto Dix op WikiOO.org?
- 29.400 bezoeken in twaalf maanden: 10.700 naar de artiestenpagina, 18.700 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Otto Dix?
- Ze maken gebruik van apparaten (60%), telefoons (35%) en tablets (5%); apparaten is goed voor 60% van de consultaties.
Welke talen gebruiken de lezers van Otto Dix?
- Italiaans (14%), Pools (14%) en Engels (10%); Italiaans beslaat 14%.
Welke werken van Otto Dix sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Donkere tinten (Kleurenpalet) ontvangen 36% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.