Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pat Steir op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pat Steir: wat de consultaties laten zien
Het werk van Pat Steir dat het meest bekeken is, is Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 29% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Waterfall en Gold Morning with Roses. De pagina van de kunstenaar is 700 keer bekeken en de pagina's van de werken 500 keer, in totaal 1.200 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.100. Lezers selecteren Zacht (Contrast) bij 57% van de bezoeken, terwijl dit 25% van de catalogus vertegenwoordigt.
Pat Steir: de 6 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Pat Steir en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
200 bezoeken · 28,6%
-
2
Waterfall, 1988
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Gold Morning with Roses, 1999
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Looking for the Mountain, 1971
100 bezoeken · 14,3%
-
5
After Winslow Homer I, 1997
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer is het dossier van Pat Steir geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van Pat Steir bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Pat Steir?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,3% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 16,7% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 33,3% | 28,6% |
| Lichtgevend | 16,7% | 14,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,3% | 57,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 42,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 71,4% | 100,0% |
| Aardse tinten | 14,3% | 0,0% |
| Monochroom | 14,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 42,9% |
| Levendig | 16,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 50,0% | 42,9% |
| Zacht | 25,0% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 25,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,7% | 14,3% |
| Harmonieus palet | 41,7% | 57,1% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Pat Steir, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Or | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Herb's Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After Winslow Homer I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gold Morning with Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Silver Sea Coast with Confe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Likity Split Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Pat Steir geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Pat Steir, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 200 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 500 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Pat Steir
Welk werk van Pat Steir wordt het vaakst bekeken?
- Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment eerst, met 200 bezoeken en 29% van de consultaties. 6 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Pat Steir op WikiOO.org?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 700 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van Pat Steir sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zacht (Contrast) ontvangen 57% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.