Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Patrick Allan Fraser op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Patrick Allan Fraser: de statistieken in het kort
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street) is het meest bekeken werk van Patrick Allan Fraser: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Monk Architects en The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel). Totaal aantal weergaven: 1.600 (600 artiestenpagina's, 1.000 kunstwerken). Daling van 100% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.500 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Verklaring (Contrast), 33% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.
Top 10 werken van Patrick Allan Fraser op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Patrick Allan Fraser.
-
1
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street)
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Monk Architects
200 bezoeken · 16,7%
-
3
The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel), 1857
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Arbroath Fisherman
100 bezoeken · 8,3%
-
5
A Cell in Arbroath Gaol
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Unidentified Interior
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Cottage Interior
100 bezoeken · 8,3%
-
8
The Entombment (copy after Titian)
100 bezoeken · 8,3%
-
9
At Spindle Rock, Auchmithie, Forfarshire
100 bezoeken · 8,3%
-
10
Fisherwoman Returning from Market
100 bezoeken · 8,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Patrick Allan Fraser record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Patrick Allan Fraser?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Patrick Allan Fraser worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 70,0% | 58,3% |
| Zachte schaduw | 18,0% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 12,0% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,0% | 41,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 16,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 92,1% | 88,9% |
| Donkere tinten | 2,6% | 11,1% |
| Monochroom | 5,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 70,0% | 75,0% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 8,3% |
| Levendig | 6,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 32,0% | 25,0% |
| Zacht | 32,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 16,7% |
| Verklaring | 14,0% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 58,3% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Patrick Allan Fraser over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Cell in Arbroath Gaol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait (copy after R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Maule (1771–1852),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cat and Partridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Mary's Churc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Patrick Allan Fraser naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Patrick Allan Fraser, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Patrick Allan Fraser: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Patrick Allan Fraser?
- A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street): 200 weergaven, 17% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Patrick Allan Fraser?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden (600 pagina's van de kunstenaar, 1.000 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Patrick Allan Fraser?
- Ja, Verklaring (Contrast): 33% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.