Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Patrick Caulfield op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Patrick Caulfield: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Patrick Caulfield in de WikiOO.org-database Still life autumn fashion: 600 weergaven, wat 33% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix en Dining Recess. De pagina's van Patrick Caulfield zijn 1.500 keer bekeken: 200 keer op het artiestenprofiel en 1.300 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 50% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Lezers raadplegen Gematigde luminantie (Lichtsterkte) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 56% van de bezoeken tegenover 20% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Patrick Caulfield
Werken van Patrick Caulfield gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Still life autumn fashion
600 bezoeken · 33,3%
-
2
Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Dining Recess, 1972
100 bezoeken · 5,6%
-
4
Wine glasses
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Interior evening
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Glazed earthenware
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Coloured still life
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Garden with pines
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Cross
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Pottery
100 bezoeken · 5,6%
Hoe vaak wordt het dossier van Patrick Caulfield per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Patrick Caulfield bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Patrick Caulfield bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,0% | 22,2% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 55,6% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 5,6% |
| Lichtgevend | 16,0% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 42,0% | 61,1% |
| Levendige kleur | 12,0% | 11,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 45,2% | 68,8% |
| Neutrale kleuren | 33,3% | 12,5% |
| Aardse tinten | 9,5% | 12,5% |
| Natuurlijke tinten | 4,8% | 6,2% |
| Levendig en fel | 4,8% | 0,0% |
| Warme tinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 32,0% | 11,1% |
| Levendig | 52,0% | 72,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 16,7% |
| Zacht | 16,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 0,0% |
| Verklaring | 58,0% | 72,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,0% | 44,4% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 27,8% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 11,1% |
Welke werken van Patrick Caulfield worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dining Recess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bananas and leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life autumn fashion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Interior night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cafe sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lampshade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Patrick Caulfield geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Patrick Caulfield zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Patrick Caulfield
Welke werken van Patrick Caulfield worden het meest bekeken?
- Still life autumn fashion, met 600 weergaven (33% van alle weergaven van Patrick Caulfield). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Patrick Caulfield opgezocht op WikiOO.org?
- 1.500 keer in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 1.300 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Patrick Caulfield geven lezers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 56% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus.