Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Baum op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Baum: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Paul Baum in de WikiOO.org-database After The Rain: 400 weergaven, wat 29% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach en Sint Anna Ter Muiden. De pagina's van Paul Baum zijn 1.500 keer bekeken: 300 keer op het artiestenprofiel en 1.200 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Lezers raadplegen Zacht (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 50% van de bezoeken tegenover 30% van de werken.
De 8 meest geraadpleegde werken van Paul Baum
Werken van Paul Baum gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
After The Rain
400 bezoeken · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 bezoeken · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 bezoeken · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 bezoeken · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 bezoeken · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Constantinople
100 bezoeken · 7,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Paul Baum per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Paul Baum bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Paul Baum bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,7% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 18,5% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 40,7% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 29,6% | 14,3% |
| Lichtgevend | 7,4% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 29,6% | 35,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,7% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,4% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 62,5% | 61,5% |
| Aardse tinten | 25,0% | 30,8% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Monochroom | 4,2% | 7,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 29,6% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 64,3% |
| Levendig | 3,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,2% | 14,3% |
| Zacht | 29,6% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 7,4% | 0,0% |
| Verklaring | 29,6% | 35,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,9% | 35,7% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,9% | 7,1% |
| Harmonieus palet | 37,0% | 42,9% |
Welke werken van Paul Baum worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Paul Baum geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Paul Baum zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Paul Baum
Welke werken van Paul Baum worden het meest bekeken?
- After The Rain, met 400 weergaven (29% van alle weergaven van Paul Baum). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoe vaak wordt Paul Baum opgezocht op WikiOO.org?
- 1.500 keer in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Paul Baum geven lezers de voorkeur?
- Zacht (Contrast): 50% van de bezoeken, tegenover 30% van de catalogus.