Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Falconer Poole op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Falconer Poole: de statistieken in het kort
Peasants On A Moor is het meest bekeken werk van Paul Falconer Poole: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Portrait Of A Man en An Italian Family. Totaal aantal weergaven: 2.100 (500 artiestenpagina's, 1.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.300 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gebalanceerd (Kleurintensiteit), 75% van de bezoeken voor 58% van de catalogus.
Top 10 werken van Paul Falconer Poole op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Paul Falconer Poole.
-
1
Peasants On A Moor
200 bezoeken · 10,0%
-
2
Portrait Of A Man
100 bezoeken · 5,0%
-
3
An Italian Family
100 bezoeken · 5,0%
-
4
Summer
100 bezoeken · 5,0%
-
5
Arlète, A Peasant Girl Of Falaise In Normandy, First Discovered By Duke Robert Le Diable
100 bezoeken · 5,0%
-
6
The Girl At The Well
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Gypsy Children
100 bezoeken · 5,0%
-
8
The Wood Gatherer
100 bezoeken · 5,0%
-
9
The Beleaguered City
100 bezoeken · 5,0%
-
10
The Destruction Of Pompeii
100 bezoeken · 5,0%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Paul Falconer Poole record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Paul Falconer Poole?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Paul Falconer Poole worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,0% | 30,0% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 5,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,0% | 10,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 35,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 15,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 72,1% | 76,5% |
| Neutrale kleuren | 18,6% | 11,8% |
| Donkere tinten | 9,3% | 11,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,0% | 15,0% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 75,0% |
| Levendig | 12,0% | 10,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 5,0% |
| Zacht | 26,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 15,0% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 20,0% |
| Verklaring | 26,0% | 35,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 5,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 5,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 55,0% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 35,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Paul Falconer Poole over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Succouring The Wounded | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lover's Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Cordelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch For 'the Death Of Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch Of A Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Paul Falconer Poole naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Paul Falconer Poole, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Paul Falconer Poole: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Paul Falconer Poole?
- Peasants On A Moor: 200 weergaven, 10% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Paul Falconer Poole?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.600 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Paul Falconer Poole?
- Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 75% van de bezoeken voor 58% van de catalogus.