Paul Peel Leescijfers & Consultatiegegevens

1860 – 1892

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Peel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Paul Peel: leescijfers overzicht

In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Paul Peel in de WikiOO.org-database After bath: 800 weergaven, wat 29% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Before the bath en Mother Love. De pagina's van Paul Peel zijn 3.900 keer bekeken: 1.300 keer op het artiestenprofiel en 2.600 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 44% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.400 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (72%) en telefoons (28%). Lezers raadplegen Gebalanceerd (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 32% van de bezoeken tegenover 8% van de werken.

De 10 meest geraadpleegde werken van Paul Peel

Werken van Paul Peel gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.

  1. After bath 1 After bath 800 bezoeken · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 bezoeken · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 bezoeken · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 bezoeken · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 bezoeken · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 bezoeken · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 bezoeken · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 bezoeken · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 bezoeken · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 bezoeken · 3,6%

Hoe vaak wordt het dossier van Paul Peel per maand bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20261000
Jul 20267001.700
Aug 2026300600
Sep 2026200300

Hoe vaak worden de werken van Paul Peel bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Paul Peel worden maandelijks het meest bekeken?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Welke apparaten worden gebruikt om Paul Peel te bekijken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten2.80071,8%
telefoons1.10028,2%

In welke talen wordt Paul Peel geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Arabisch10050,0%
Norwegian10050,0%

Hoeveel consultaties van Paul Peel zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
wo 23 Sep100
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt300
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt300
di 13 Okt200
wo 14 Okt (voorspelling)100
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)200
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)200
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)100
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)300
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)300
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)100
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)300
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)300
di 3 Nov (voorspelling)200

Vragen over het lezerspubliek van Paul Peel

Welke werken van Paul Peel worden het meest bekeken?

After bath, met 800 weergaven (29% van alle weergaven van Paul Peel). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.

Hoe vaak wordt Paul Peel opgezocht op WikiOO.org?

3.900 keer in twaalf maanden: 1.300 op de artiestenpagina en 2.600 op de pagina's van de kunstwerken.

Op welke apparaten wordt Paul Peel bekeken?

Paul Peel wordt bekeken op apparaten (72%) en telefoons (28%); apparaten is goed voor 72% van de weergaven.

Welke werken van Paul Peel geven lezers de voorkeur?

Gebalanceerd (Contrast): 32% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus.