Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paula Rego op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paula Rego: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Paula Rego in de WikiOO.org-database The Dance: 1.000 weergaven, wat 29% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Familly en Untitled (388). De pagina's van Paula Rego zijn 2.600 keer bekeken: 800 keer op het artiestenprofiel en 1.800 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 88% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Aug 2026, met 1.700 bezoeken. Lezers raadplegen Gedempt (Kleurverzadiging) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 60% van de bezoeken tegenover 14% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Paula Rego
Werken van Paula Rego gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The Dance, 1988
1.000 bezoeken · 28,6%
-
2
The Familly
1.000 bezoeken · 28,6%
-
3
Untitled (388)
400 bezoeken · 11,4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 bezoeken · 8,6%
-
5
Untitled (532)
200 bezoeken · 5,7%
-
6
Sleeping, 1986
100 bezoeken · 2,9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 bezoeken · 2,9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 bezoeken · 2,9%
-
9
Untitled (755)
100 bezoeken · 2,9%
-
10
Untitled (221)
100 bezoeken · 2,9%
Hoe vaak wordt het dossier van Paula Rego per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 400 | 1.300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Paula Rego bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Paula Rego bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 40,8% | 68,6% |
| Gematigde luminantie | 30,6% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 12,2% | 5,7% |
| Lichtgevend | 6,1% | 5,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 60,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 49,0% | 5,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,6% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,1% | 14,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,6% | 10,0% |
| Neutrale kleuren | 38,7% | 40,0% |
| Donkere tinten | 9,7% | 50,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,3% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 79,6% | 31,4% |
| Levendig | 4,1% | 8,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 6,1% | 11,4% |
| Gebalanceerd | 8,2% | 31,4% |
| Krachtig contrast | 20,4% | 28,6% |
| Verklaring | 65,3% | 28,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,6% | 42,9% |
| Zacht gemengd palet | 26,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,2% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,6% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Paula Rego worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Paula Rego geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 900 | 52,9% |
| Italiaans | 500 | 29,4% |
| Engels | 200 | 11,8% |
| Spaans | 100 | 5,9% |
Hoeveel consultaties van Paula Rego zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 400 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 400 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 900 |
| ma 12 Okt | 400 |
| di 13 Okt | 300 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 800 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 600 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 400 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 700 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 500 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 800 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 600 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over het lezerspubliek van Paula Rego
Welke werken van Paula Rego worden het meest bekeken?
- The Dance, met 1.000 weergaven (29% van alle weergaven van Paula Rego). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Paula Rego opgezocht op WikiOO.org?
- 2.600 keer in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 1.800 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Paula Rego geven lezers de voorkeur?
- Gedempt (Kleurverzadiging): 60% van de bezoeken, tegenover 14% van de catalogus.