Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pieter Neefs De Jongere op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pieter Neefs De Jongere: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Pieter Neefs De Jongere in de WikiOO.org-database Interior of St Bavo, Haarlem: 400 weergaven, wat 29% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 en 208l13033 - (6VRWK). De pagina's van Pieter Neefs De Jongere zijn 2.300 keer bekeken: 900 keer op het artiestenprofiel en 1.400 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Lezers raadplegen Serene (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 57% van de bezoeken tegenover 38% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Pieter Neefs De Jongere
Werken van Pieter Neefs De Jongere gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 bezoeken · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 bezoeken · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Interieur van een kerk
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 bezoeken · 7,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Pieter Neefs De Jongere per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Pieter Neefs De Jongere bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,2% | 64,3% |
| Zachte schaduw | 37,5% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 6,2% | 7,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 14,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 43,8% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,2% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 83,3% | 90,0% |
| Donkere tinten | 8,3% | 10,0% |
| Monochroom | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,8% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 56,2% | 57,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 37,5% | 57,1% |
| Zacht | 31,2% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 6,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 6,2% | 0,0% |
| Verklaring | 18,8% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,5% | 14,3% |
| Harmonieus palet | 68,8% | 71,4% |
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interieur van een Gotische… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interieur van een kerk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Pieter Neefs De Jongere geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Pieter Neefs De Jongere zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Pieter Neefs De Jongere
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere worden het meest bekeken?
- Interior of St Bavo, Haarlem, met 400 weergaven (29% van alle weergaven van Pieter Neefs De Jongere). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Pieter Neefs De Jongere opgezocht op WikiOO.org?
- 2.300 keer in twaalf maanden: 900 op de artiestenpagina en 1.400 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere geven lezers de voorkeur?
- Serene (Contrast): 57% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus.