Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Percy Robert Craft op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Percy Robert Craft: de statistieken in het kort
'Hevva Hevva' is het meest bekeken werk van Percy Robert Craft: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 40% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Cornish Village en The Estuary, Devonshire. Totaal aantal weergaven: 1.800 (400 artiestenpagina's, 1.400 kunstwerken). Daling van 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.700 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging), 60% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.
Top 9 werken van Percy Robert Craft op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Percy Robert Craft.
-
1
'Hevva Hevva', 1887
600 bezoeken · 40,0%
-
2
Cornish Village
200 bezoeken · 13,3%
-
3
The Estuary, Devonshire
100 bezoeken · 6,7%
-
4
In a Damascus Market, Syria, 1920
100 bezoeken · 6,7%
-
5
John Linton of Stirtloe, 1896
100 bezoeken · 6,7%
-
6
An English Garden
100 bezoeken · 6,7%
-
7
John Linton of Stirtloe, 1896
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Marooned
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Olive Linton Montgomery, 1900
100 bezoeken · 6,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Percy Robert Craft record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Percy Robert Craft?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Percy Robert Craft worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,8% | 13,3% |
| Zachte schaduw | 25,9% | 53,3% |
| Gematigde luminantie | 37,0% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 22,2% | 13,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,9% | 6,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 29,6% | 13,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,9% | 60,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,5% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 60,0% |
| Donkere tinten | 20,8% | 26,7% |
| Neutrale kleuren | 29,2% | 13,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 29,6% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 44,4% | 53,3% |
| Levendig | 25,9% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,4% | 6,7% |
| Zacht | 25,9% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 22,2% | 46,7% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 26,7% |
| Verklaring | 22,2% | 6,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 6,7% |
| Evenwichtige harmonie | 18,5% | 13,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 25,9% | 60,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Percy Robert Craft over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barber's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| An English Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hastings Net Shops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Damascus Market, Syria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tucking a School of Pilchar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cornish Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Percy Robert Craft naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Percy Robert Craft, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Percy Robert Craft: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Percy Robert Craft?
- 'Hevva Hevva': 600 weergaven, 40% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 9.
Wat is het lezerspubliek van Percy Robert Craft?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 1.400 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Percy Robert Craft?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 60% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.