Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre-Eugène Montézin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre-Eugène Montézin: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Pierre-Eugène Montézin in de WikiOO.org-database Village under the Rain: 100 weergaven, wat 10% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Hay mowing en The road. De pagina's van Pierre-Eugène Montézin zijn 1.200 keer bekeken: 300 keer op het artiestenprofiel en 900 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 900 bezoeken. Lezers raadplegen Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 70% van de bezoeken tegenover 46% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Pierre-Eugène Montézin
Werken van Pierre-Eugène Montézin gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Village under the Rain
100 bezoeken · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 bezoeken · 10,0%
-
3
The road
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 bezoeken · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 bezoeken · 10,0%
-
8
The gear
100 bezoeken · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 bezoeken · 10,0%
-
10
The rabbits
100 bezoeken · 10,0%
Hoe vaak wordt het dossier van Pierre-Eugène Montézin per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Pierre-Eugène Montézin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Pierre-Eugène Montézin bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 62,0% | 70,0% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,0% | 10,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 60,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 48,0% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,8% | 80,0% |
| Aardse tinten | 29,4% | 20,0% |
| Donkere tinten | 11,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 80,0% | 80,0% |
| Levendig | 6,0% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 36,0% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 30,0% | 40,0% |
| Verklaring | 8,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 70,0% |
| Harmonieus palet | 14,0% | 20,0% |
Welke werken van Pierre-Eugène Montézin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Pierre-Eugène Montézin geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Pierre-Eugène Montézin zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Pierre-Eugène Montézin
Welke werken van Pierre-Eugène Montézin worden het meest bekeken?
- Village under the Rain, met 100 weergaven (10% van alle weergaven van Pierre-Eugène Montézin). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Pierre-Eugène Montézin opgezocht op WikiOO.org?
- 1.200 keer in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 900 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Pierre-Eugène Montézin geven lezers de voorkeur?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 70% van de bezoeken, tegenover 46% van de catalogus.